سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ,19 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۸
دردیدار نماینده ولی فقیه با فرمانده سپاه سلمان مطرح شد؛
وجود نیروی انسانی کارآمد مهمترین ظرفیت در سیستان وبلوچستان
 
سردار احمد شفائی، فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان گفت: وجود نیروی انسانی کارآمد از جمله مهمترین ظرفیت های سیستان وبلوچستان است.
به گزارش عصرهامون، ظهر امروز نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان به مناسبت هفته بسیج در دفتر فرماندهی سپاه سلمان استان، حضور یافت.

آیت الله مصطفی محامی، نماینده ولی فقیه در استان در این دیدار، ضمن تبریک و گرامیداشت هفته بسیج، گفت: کار در سیستان‌وبلوچستان با وجود محرومیت و محدودیت‌های موجود، موقعیت جغرافیایی متفاوت و هم‌مرزی با کشورهای بی‌ثبات منطقه و تحرک و تهدیدات دشمن سخت و حساس است.

امام جمعه زاهدان با اشاره به ارزشمندتر بودن کارهای سخت‌تر، افزود: گاهی شرایط مکانی و زمانی و همچنین موقعیت‌های حساس در ارزیابی و ارزش کار یک مجموعه تاثیرگذار است و عامل انسانی و خلوص نیت دو مؤلفه مهم هستند.

محامی کار نیروهای نظامی از جمله سپاه پاسداران را در منطقه، ویژه و حساس توصیف و ابراز امیدواری کرد که این اقدامات ذخیره آخرت نیروها قرار بگیرد.

همچنین سردار احمد شفائی، فرمانده سپاه سلمان سیستان‌وبلوچستان مسئولیت جدید را فرصتی برای ارائه خدمت دانست و با تاکید بر نیروی انسانی کارآمد به عنوان یک ظرفیت مهم در استان، بیان داشت: کار در حوزه فرهنگ، امنیت، سلامت و وحدت از جمله محورهای مورد تاکید در سیستان‌وبلوچستان است که با برنامه‌ریزی دقیق می‌توان تا حدودی بر مشکلات غلبه کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۴۱۹


ارسال