سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ,19 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۸
مسئول بسیج جامعه زنان زاهدان عنوان کرد؛
بسیج تفکری بر گرفته از تعالیم دینی است/برگزاری 17 عنوان برنامه در رزمایش فرهنگی و اجتماعی در زاهدان
 
نصرت گلوی از از برگزاری نشست های سبک زندگی ایرانی اسلامی در قالب رزمایش فرهنگی و اجتماعی و خدمت مومنانه به مناسبت هفته بسیج در این شهرستان خبر داد.
به گزارش عصرهامون، نصرت گلوی مسئول بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه زاهدان در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد: بسیج تفکری بر گرفته از تعالیم اسلامی است و ریشه در تفکر دینی و انقلابی دارد و این نهاد انقلابی همیشه در کنار مردم بوده و خادم ملت است و ایثارگری و فداکاری بسیج غیر قابل انکار است.

وی افزود:بسیج شاهکار و یادگار حضرت امام خمینی(ره) و میراث گرانبهای امام و شهیدان می‌باشد و وظیفه ما در این زمان ترویج فرهنگ و اندیشه و تفکر بسیجی در جامعه و کل جهان اسلام است، بسیجیان در همه  سال هایی که از انقلاب شکوهمند اسلامی می‌گذرد تمام توطئه‌های دشمن را خنثی کردند.

وی خاطرنشان کرد: چهارمین روز از هفته بسیج که با عنوان "بسیج، الگوی سبک زندگی اسلامی ایرانی" نامگذاری شده و 17 عنوان برنامه در قالب نشست های ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی، کارگاه های مادرانه دخترانه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب با رعایت پروتکل های بهداشتی در 53 پایگاه مقاومت شهرستان زاهدان برگزار می شود .

گلوی ادامه داد: همچنین برگزاری نشست های اخلاقی، معرفتی، سیاسی و روشنگری، برگزاری نشست هیات اندیشه ورز در قالب مطالبه گری در سطح حوزه ها و پایگاه های مقاومت، برگزاری میز خدمت، یادواره شهداء آبروی محله، مشارکت خواهران بسیجی در پویش نذر خون و برپایی ایستگاه های سلامت و ویزیت رایگان از جمله برنامه های هفته بسیج در شهرستان زاهدان است.

 
گلوی تاکید کرد: برگزاری ادعیه جهت رفع بیماری منحوس کرونا، توزیع سبدهای معیشتی و ماسک در حاشیه شهر، برگزاری پویش سلیمانی ها هر پایگاه یک خدمت، برگزاری برنامه های جهادی در عرصه های اقتصادی، معیشتی و خدمت مومنانه، برگزاری رزمایش های فرهنگی و اجتماعی و مشاوره در جهت کاهش آسیب های اجتماعی و نشست های تحکیم خانواده از دیگر برنامه های پیش بینی شده برای هفته بسیج می باشد.

 


 
 

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۴۲۱


ارسال