سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ ,26 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۴۰
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان؛
اجرای طرح ویزیت رایگان بیماران در ۱۰ نقطه مهرستان/بسیج در هر مکانی آماده خدمت به مردم است
 
حسین نکویی گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج طرح ویزیت رایگان بیماران در ۱۰ نقطه از شهرستان مهرستان اجرا شد.
به گزارش عصرهامون؛ حسین نکوئی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان در گفت و گو با شستون بیان کرد: برای این هفته پر برکت بیش از ۶۲ برنامه متنوع با رویکرد خدمت خالصانه و مؤمنانه برنامه‌ریزی شده است که ویزیت رایگان بیماران در مناطق محروم روستایی و اهدای بسته های کمک معیشتی به آسیب‌دیدگان از کرونا و افراد نیازمند در سطح شهر و روستاهای شهرستان از جمله اقدامات و فعالیت‌های مهم گروه های جهادی بسیج بانوان و آقایان شهرستان در هفته گرامیداشت بسیج است.

وی با اشاره به شرایط ویژه امسال به‌دلیل شیوع بیماری کرونا، افزود: یکی از محوری‌ترین برنامه‌های ما، تلاش بسیجیان شهرستان در طرح «هر محله یک سنگر سلامت» در راستای کمک به قطع زنجیره ‌ویروس منحوس کرونا است.

فرمانده سپاه ناحیه مهرستان با اشاره به اینکه شعار محوری هفته بسیج باعنوان «بسیج، پیشرو خدمت امیدآفرین» است، تأکید کرد: در راستای خدمت‌رسانی به مردم منطقه، طرح ویزیت رایگان بیماران در مناطق محروم روستاهای شهرستان در طول هفته گرامیداشت بسیج اجرا می‌شود. وی تصریح کرد: بیش از ۳۰۰ نفر از بیماران در این طرح بصورت رایگان ویزیت شدند.

اهدای خون بسیجیان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در مهرستان

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان ضمن تقدیر و تشکر از مشارکت های همیشگی و مسئولانه مردم شریف شهرستان مهرستان در مسائل اجتماعی خصوصا مدیریت شیوع ویروس کرونا که در ابعاد جهانی با آن درگیریم اذعان کرد: با توجه به نیاز بیماران تالاسمی، سرطانی، کبدی، پیوندی و بیمارانی که به طور دوره ای نیازمند دریافت فراورده های خونی هستند، مانند همیشه مراکز و پایگاههای اهدای خون را تنها نگذارند و در این مشارکت انسان دوستانه شرکت کنند.

وی افزود: با توجه به همه گیری شیوع ویروس کرونا، پایگاه های انتقال خون همچون سایر مراکز اهدای خون کل کشور جهت دریافت خون کاملا آماده بوده و برابر استانداردهای لازم بهداشتی که این مراکز ملزم به رعایت حداکثری آن شده اند هیچ گونه خطری متوجه اهداکنندگان محترم نخواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه مهرستان با توجه به کاهش نسبی میزان اهدای خون به دلیل شرایط عمومی اخیر، اظهار امیدواری کرد با مشارکت حداکثری مردم عزیز در این خصوص مشکل مضاعفی گریبانگیر بیماران و نیازمندان فراورده های خونی نگردد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۴۲۳


ارسال