دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ ,25 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۲
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:
جهادگران سلامت در دورترین روستاها، به دنبال محرومیت زدایی هستند/ تحقق عزت و امنیت نظام مدیون فداکاری بسیج
 
حسینعلی شهریاری گفت: خدمت رسانی به مناطق محروم و رسیدگی به قشر ضعیف جامعه در قالب گروه های جهادی با همکاری بسیج سازندگی سپاه منجر به احیای زندگی در میان مردم شده است.
به گزارش عصرهامون حسینعلی شهریاری، نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: بسیج در رابطه با بیماری کرونا طرح شهید حاج قاسم سلیمانی را مطرح کرده و سابقه فعالیت آنان در مبحث سلامت طولانی بوده و توانستند به ملت ایران خدمات ارزنده ای را ارائه دهند.

وی در تکمیل مطلب فوق، افزود: از ابتدا انقلاب ریشه کنی بیماری ها به وسیله واکسن با همکاری بسیج اتفاق افتاده، در هر برهه زمانی برپایی بیمارستان های صحرایی در مناطق محروم و صعب العبور توسط آنان انجام می شده است.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تاکنون بسیج در مناطق محروم توانسته در زمینه محرومیت زدایی خدمات قابل ملاحظه ای انجام دهد.

وی اضافه کرد: نیروهای بسیجی در چند سال گذشته در استان سیستان و بلوچستان در راستای محرومیت زدایی کارهای زیادی انجام دادند.

این مقام مسئول ضمن تبریک هفته بسیج، تصریح کرد: امام راحل فرمودند بسیجیان و سپاهیان نیروهای مخلص خدا هستند و کاش من هم یک بسیجی بودم.

وی در ادامه، خاطر نشان کرد: تفکر بسیجی و مدیریت در هر مسئله ای چه علمی، تحقیقاتی و در هر مسائل اجرایی بسیار تاثیر گذار بوده است.

شهریاری با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که فرموند تفکر بسیجی و جهادی در کشور باید نهادینه شود و در مدیریت ها استفاده شود، عنوان کرد: دولتمردان باید با بهره گیری از این ویژگی برای رفع معضلات و مشکلات کنونی جامعه تلاش کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۵۱۴


ارسال