سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ,19 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۰
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
انهدام باند 3 نفره سرقت های مسلحانه و شرارت آمیز در هیرمند/ 4 سوداگر مرگ در درگیری پلیس با قاچاقچیان دستگیر شدند
 
سردار احمد طاهری از انهدام باند 3 نفره سرقت های مسلحانه و شرارت آمیز در هیرمند و دستگیری چهار سوداگر مرگ در درگیری پلیس با قاچاقچیان خبر داد.
سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: ماموران انتظامی شهرستان هیرمند اعضای یک باند 3 نفره سرقت های مسلحانه و شرارت آمیز را شناسایی و منهدم کردند.

وی ادامه داد: حمل سلاح غیرمجاز، شرارت،ارتکاب چندین فقره سرقت مسلحانه و... در شمال سیستان وبلوچستان از اقدامات مجرمانه و شرارت آمیز این باند مخوف است.

به گفته طاهری، در بازرسی از اعضاء این باند یک قبضه سلاح کلاش ، یک قبضه سلاح کلت کمری، مقادیری مهات جنگی و یک عدد چراغ گردان پلیسی کشف شد.

وی اضافه کرد: روز گذشته پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های زاهدان و خاش و ایرانشهر، طی چند عملیات جداگانه و موفقیت آمیز و پس از درگیری با 2 تیم از یک باند بزرگ قاچاق مواد افیونی چهار سوداگر مرگ را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: در مجموع مقدار 2 تن و نهصد و نه کیلو  و چهارصد و ده گرم مواد افیونی را شامل 2 تن و سیصد و چهل و یک کیلو و چهارضد و ده گرم تریاک و 568 کیلو گرم حشیش را کشف کردند.

وی ادامه داد: در این 2 عملیات یک دستگاه سواری سمند، 2 دستگاه پژو 405  توقیف و یک قبضه سلاح گرم کشف شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۵۲۶


ارسال