چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ ,27 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۱
به مناسبت هفته بسیج انجام شد؛
برگزاری مراسم غبار روبی و عطرافشانی مزارشهدای شهرستان ایرانشهر
 
همزمان با آخرین روز از هفته دفاع مقدس، مزار شهدا ایرانشهر با حضور فرمانده سپاه شهرستان و جمعی از مدیران و مسئولین این منطقه غبارروبی شد.
به گزارش عصرهامون به نقل از پهره، در هفتمین روز از هفته بسیج، مراسم غبار روبی مزار شهدا شهرستان ایرانشهر با حضور آحاد فرمانده سپاه و مدیران و مسئولین ادارات برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین جواد قنبری، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان ایرانشهر بیان کرد: شهدا با ایثار و جا نفشانی و استقامت توانستند به ما عزت و سربلندی را هدیه دهند.

وی افزود: امروز دشمنان با بزک کردن چهره خود معیشت مردم را مورد هدف قرار دادند و باید در این راستا ملت ایران مثل همیشه با بهره گیری از اقتصاد مقاومتی دشمنان نظام جمهوری اسلامی را شکست دهند.مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان ایرانشهر ادامه داد: خدا را باید شاکر باشیم تا توفیق شد در هفته بسیج بار دیگر در مزار شهدا این منطقه حضور یابیم و با آرمان ها و ارزش های شهدا تجدید میثاق کنیم.

وی اضافه کرد: باید با در دست گرفتن فضای مجازی با محتوای جبهه و شهادت عرصه را بر دشمن که در فضاها به هر نحوی که دلش می خواهد جولان می دهد تنگ کنیم.گفتنی است؛ شرکت کنندگان در این مراسم ضمن غبارروبی قبور شهدا، با نثار گل و ادای احترام به آرمان های شهدا و امام راحل (ره)تجدید میثاق واز خود گذشتگی شهدا را گرامی داشتند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۵۲۷


ارسال