سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ,19 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۸
دبیر کانون های خدمت رضوی در سیستان و بلوچستان خبر داد؛
300 بسته گوشت گوسفندی به نیازمندان سیستان اهدا شد/توزیع 190 سیستم گرمایشی و 5 هزار غذای گرم تبرکی
 
دادخدا خدایار از توزیع 190 سیستم گرمایشی، 5 هزار غذای گرم تبرکی و 300 بسته گوشت گوسفندی در بین نیازمندان سیستان و بلوچستان خبر داد.
دادخدا خدایار، دبیر کانون های خدمت رضوی در سیستان و بلوچستان در گفت‌ وگو با عصرهامون با تسلیت وفات حضرت معصومه (س)، خدمت به نیازمندان را از امور مهم  یاد کرد و گفت: دستگیری از نیازمندان و کمک به فقرا از جمله  سیره حضرت امام رضا (ع) بوده که همواره باید مورد توجه باشد.

وی ادامه داد: در  به همت خیران و خادمیاران رضوی 300 بسته گوشت قرمز گوسفندی به وزن  2 کیلوگرم به ارزش 60 میلیون تومان، 150چراغ والر به به ارزش 45 میلیون تومان و  پنج هزار پرس غذای گرم تبرکی بین خانواده های نیازمند منطقه سیستان توزیع شد.

خدایار اضافه کرد: امروزه با توجه به شرایط به وجود آمده ناشی از ویروس منحوس کرونا و خشکسالی های چند ساله در مناطق سیستان باید این نوع خدمات به دلیل فقر شدید برخی خانواده‌های نیازمند بیشتر شود.

وی در ادامه از اهدای لوازم گرمایشی به حوزه های علمیه سیستان و بلوچستان توسط آستان قدس رضوی خبر داد و افزود: 40بخاری برقی،6 گازی و 6 نفتی تهیه و به حوزه علمیه خواهران و برداران سیستان و بلوچستان اهدا شد.


دبیر کانون های خدمت رضوی در سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: این لوازم گرمایشی به ارزش 40 میلیون تومان با کمک آستان قدس رضوی و موسسه رحما،تامین شده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۵۳۵


ارسال