سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ,19 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۰
به مناسبت هفته بسیج انجام شد؛
توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی بین خانواده های آسیب دیده از کرونا در ایرانشهر
 
فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر از توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی بین خانواده های آسیب دیده از کرونا در هفته بسیج در شهرستان ایرانشهر خبر داد.
به گزارش عصرهامون محمد هراتی، فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره، ضمن تبریک به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج گفت: ترویج فرهنگ شهدا، گردآوری زندگی نامه و وصیت نامه آنان باید در اولویت دستگاه‌ های فرهنگی و تبلیغاتی قرار گیرد.

وی با اشاره به این که فعالیت های محله ای بسیج حلال بسیاری از مشکلات مردم خواهد بود، افزود: امسال در هفته بسیج با توجه به شرایط ویژه بیماری کرونا برنامه های خاصی در شهرستان ایرانشهر اجرا شد که وضعیت موجود مد نظر قرار گرفته و سعی شد تا تجمع ها به حداقل برسد.

فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر عنوان کرد: بسیج مجموعه‌ای است که در بحبوحه انقلاب به فرمان امام (ره) به‌ عنوان یک نهاد انقلابی بر گرفته از مردم شکل گرفته و همچنان در کنار آنان است.

وی با اشاره به شرایط جامعه و شیوع ویروس کرونا تصریح کرد: امسال رویکرد برنامه‌های بسیج به سمت خدمات اجتماعی و بهداشتی جهت پیدا کرد.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: ۵۰۰ بسته معیشتی بین خانواده های آسیب دیده از کرونا در هفته بسیج در شهرستان ایرانشهر توزیع شد.

  انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۵۴۵


ارسال