دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ ,25 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۹
به مناسبت هفته بسیج انجام شد؛
توزیع 800 بسته معیشتی کمک های مومنانه در زاهدان
 
سرهنگ سارانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زاهدان از توزیع ۸۰۰ بسته معیشتی بین افراد بی بضاعت و آسیب دیده از کرونا این شهرستان خبر داد.
به گزارش عصرهامون، سرهنگ پاسدار خدارحم سارانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زاهدان در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد: همزمان با هفته بسیج تعداد 800 بسته معیشتی به همت گروه های جهادی ناحیه مقاومت بسیج سپاه زاهدان بین افراد بی بضاعت حاشیه شهر و اقشار آسیب دیده از کرونا در این شهرستان توزیع شد.

وی افزود: حضور و مشارکت پایگاه های بسیج، کانون ها و حوزه های اقشار در این طرح بزرگ قابل تحسین است، بسیجیان این شهرستان از ابتدای آغاز کرونا اقدامات متعددی را در راستای مقابله با کرونا انجام دادند و این اقدامات در هفته بسیج نیز به صورت ویژه ادامه داشت.

وی خاطرنشان کرد: توزیع بسته های معیشتی، بهداشتی، ضدعفونی معابر پرتردد، ویزیت رایگان و غربالگری بیماران و مشارکت در طرح شهید سلیمانی و با حضور درب منازل افراد مبتلا به کرونا و انجام تست کرونا از اعضای خانواده فرد و تامین کمک های معیشتی برای افراد از جمله برنامه های اجرا شده در راستای مقابله با کرونا در هفته بسیج است.

سارانی تاکید کرد: این کمک های مومنانه به ارزش 4 میلیارد ریال و هر بسته 5میلیون ریال می باشد و بین افرادی که به واسطه شیوع کرونا، کسب و کارشان را از دست داده اند و خانواده های بی بضاعت و آبرومند زاهدان توزیع می شود و خدمات سپاه و بسیج برای حمایت از مردم و اقشار آسیب پذیر ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۵۴۸


ارسال