دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ ,25 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۳
نماینده مردم خاش و میرجاوه در مجلس عنوان کرد؛
راه شهید فرخی زاده پرشتاب تر از گذشته ادامه خواهد داشت/ملت ما با دشمنان قسم خورده انقلاب مذاکره ای ندارد
 
اسماعیل حسین زهی گفت: راه شهیدان بزرگ کشور و شهید فرخی زاده پرشتاب تر از گذشته ادامه خواهد داشت.
به گزارش عصرهامون؛ اسماعیل حسین زهی نماینده مردم خاش و میرجاوه در مجلس در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد:  ترور دانشمند هسته ای کشورمان توسط سرویس های جاسوسی رژیم صهیونیستی اقدامی غیر انسانی و محکوم است، دشمنان می دانند که ایران اسلامی کشوری مستقل و متکی به خود است و تحریم و تهدید اثری بر اقتدار جمهوری اسلامی ندارد.

وی افزود:هنگامی که استکبار جهانی، اعمال تحریم های ظالمانه و وضع طرج هایی علیه جمهوری اسلامی در سازمان ملل را بی فایده و بی اثر می بیند دست به این جنایات غیر انسانی می زند اما این اقدامات کور هیچ خللی در اراده فولادین ملت ایران خواهد داشت.

وی با بیان اینکه دولت و دستگاه های امنیتی پیگیر انتقام از عوامل این جنایات خواهند بود، خاطرنشان کرد:کشور ما دانشمندان بزرگ و گمنامی دارد و رشدعلمی کشور با این اقدامات متوقف نخواهد شد، بدون شک انتقام خون این دانشمند شهید را خواهیم گرفت و نیروهای امنیتی کشور انتقام این فرزند برومند کشور را می گیرند.

حسین زهی تاکید کرد: ملت ما بایکدیگر متحد هستند و همین همدلی و اتحاد تاکنون دشمنان را  ناکام گذاشته است، این جنایات نه تنها جلوی پیشرفت کشور را نمی گیرد بلکه انگیزه مبارزه و روحیه مقاومت را در بین جوانان مومن و نخبه انقلاب تقویت می کند و راه این شهیدان بزرگ و شهید فرخی زاده پرشتاب تر از گذشته ادامه خواهد داشت.

نماینده مردم خاش در مجلس ادامه داد: دانشمندان بزرگ کشور همانند شهید فخری زاده انسان هایی والا و بی ادعا هستند که در گمنامی کارهای بزرگی برای پیشرفت موشکی و هسته ای کشور انجام می دهند، این اقدامات نه تنها خللی در ارده فولادین ملت ایران و جوانان نخبه کشور وارد نمی کند بلکه عزم و اراده ما را در دستیابی به پیشرفت های علمی راسخ تر و استوارتر از گذشته خواهد کرد.

وی عنوان کرد: مذاکره مجدد با استکبار جهانی هیچ سودی ندارد چراکه آمریکا پیش از این نیت پلید خود را نشان داده است و در مذاکرات گذشته هیچ کاری برای ملت ما انجام نشد بلکه دشمنی آنان آشکارتر و بیشتر از گذشته شد اکنون نیز در امور داخلی کشور ما دخالت می کنند و دست شان به خون شهدای هسته ای ما آغشته است و ملت ما نمی توانند با این دشمنان قسم خورده مذاکره کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۵۷۵


ارسال