سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ,19 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۰
فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان
محل دپوی سوخت قاچاق در شهرستان سراوان منهدم شد
 
سردار طاهری گفت: با هوشیاری و تلاش ماموران پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان محل دپوی سوخت در شهرستان سراوان منهدم و در بازرسی محل، مقدار 90 هزار لیتر گازوئیل قاچاق و خارج از چرخه قانونی توزیع کشف شد.
سردار طاهری فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، طی 48 ساعت عملیات با تلاش شبانه روزی خود ضمن دستگیری 70 سارق در استان، یک فقره سرقت مسلحانه و 89  فقره انواع سرقت شامل، 8 فقره سرقت منزل، 3 فقره سرقت مغازه، 10 فقره اماکن خصوصی، 9 فقره اماکن عمومی، 4 دستگاه خودرو مسروقه، 5 دستگاه موتورسیکلت، 15 فقره سرقت داخل خودرو و قطعات آن، 4 فقره قاپ زنی، یک فقره احشام و 30 فقره سایر سرقت ها، به ارزش 10 میلیارد ریال کشف شد.

وی افزود: همچنین با تلاش شبانه روزی کاراگاهان پلیس آگاهی شهرستان نیکشهر و هدایت فنی و اطلاعاتی پلیس آگاهی استان عامل قتل که آذر ماه سال جاری طی یک اختلاف قبلی با شلیک سلاح کلت کمری مردی 36 ساله را از ناحیه سینه مورد اصابت گلوله قرار داده بود کمتر از 24 ساعت فرار شناسایی و با هماهنگی قضائی دستگیر شد.

طاهری گفت: در تحقیقات تکمیلی پلیس سلاح کلت کمری بکار رفته در قتل نیز کشف شد.

وی خاطرنشان کرد: در اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق سوخت، روز گذشته با هوشیاری و تلاش ماموران پلیس آگاهی استان محل دپوی سوخت در شهرستان سراوان منهدم و در بازرسی محل، مقدار 90 هزار لیتر گازوئیل قاچاق و خارج از چرخه قانونی توزیع کشف شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ادامه داد:  در این رابطه فرد متخلف دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی تصریح کرد: همچنین در اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق سوخت، روز گذشته با هوشیاری و تلاش ماموران پلیس آگاهی استان محل دپوی سوخت در شهرستان سراوان منهدم و در بازرسی محل، مقدار 90 هزار لیتر گازوئیل قاچاق و خارج از چرخه قانونی توزیع کشف شد.

طاهری گفت: در این رابطه فرد متخلف دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.


انتهای پیام/ 

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۵۷۷


ارسال