چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ ,27 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۰
مدیر کل راهداری:
جابجایی کالا در سیستان و بلوچستان از مرز سه میلیون تن گذشت
 
ایوب کرد گفت:از ابتدای سال تاکنون سه میلیون و 105 هزار و 110 تن کالا توسط 193 هزار و 93 سفر ناوگان باری در این استان حمل شده است.
ایوب کرد، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در گفت وگو با عصرهامون بیان کرد: سه میلیون و 105 هزار و 110 تن کالا با 193 هزار و 93 سفر باری در هشت ماهه سال جاری توسط 193 هزار و 93 سفر ناوگان باری در این استان حمل شده است.

وی با بیان اینکه 59 شرکت حمل ‌و نقل داخلی استان کالاهای این مدت را جابجا کرده‌اند، اظهار داشت: مصالح ساختمانی، مواد شیمیایی و محصولات کشاورزی عمده کالاهای حمل شده در این مدت را تشکیل می دهند.

این مقام مسئول بیان کرد: با وجود شیوع ویروس کرونا هیچ محدودیتی برای ناوگان باری و جابجایی کالا به ویژه کالاهای اساسی در این استان اعمال نشده و روند جابجایی کالا با قوت ادامه دارد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت: در حال حاضر  8 هزار و730 نفر راننده، 6 هزار و 509 دستگاه ناوگان باری و همچنین سه پایانه بار، 2 انجمن صنفی کارفرمایی شرکت ها و 2 انجمن صنفی کارگری رانندگان باری در بخش حمل و نقل عمومی جاده ای داخلی کالای سیستان و بلوچستان فعالیت می کند.

کرد در پایان با تاکید بر نظارت ویژه بر عملكرد و فعالیت شركت های حمل و نقل از رانندگان خواست هرگونه دریافت كمیسیون اضافی و سایر شكایات خود را از طریق سامانه های 141، یا با مراجعه به ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای در سراسر استان، جهت بررسی و رسیدگی اطلاع دهند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۶۰۱


ارسال