چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ ,27 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۳
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار مطرح کرد:
شهادت عنصر تقویت راه انقلاب و اراده ملت/ ترور یک دانشمند ایرانی؛ ناتوانی استکبار برای مقابله با مسیر سربلندی کشور است
 
رحمدل بامری گفت: شهادت عنصر تقویت این انقلاب است تا نسبت به گذشته قدرتمند تر شود اما دشمنان بزدل و ناتوانش آگاه باشند که راه پرچم داران عزت ایران تا سرافرازی بیشتر ادامه خواهد یافت.
به گزارش عصرهامون، رحمدل بامری؛ معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران ضمن تبریک و تسلیت به محضر مقام معظم رهبری «مدظله العالی»، ملت ایران، نیروهای مسلح، جامعه علمی و دانشگاهی و خانواده آن شهید عزیز اظهار کرد: بار دیگر پنجه خصم دون از چنگال خونین خبيث ترين عناصر عالم یعنی صهيونيست های جنايتكار بيرون آمد و در روزهایی که به هفته پر افتخار بسیج مزین است یکی از خادمان و عاشقان اباعبدالله الحسین(ع)، فرزند برومند ملت سربلند ایران که یکی از دانشمندان هسته‌ای، علمی، پژوهشی و دفاعی کشور به شمار می رود در اقدامی وحشیانه و بزدلانه به درجه رفیع شهادت نائل شد.
 
وی با اشاره به بیانات امام راحل که فرمودند: «بکشید ما را، ملت ما بیدارتر میشود» افزود: با شهادت فرزندان این سرزمین، راه و آرمان های امام برای رسیدن به تمدن بزرگ اسلامی هرگز متوقف نخواهد شد، بلکه شهادت عنصر تقویت  این انقلاب است تا نسبت به گذشته قدرتمند تر شود اما دشمنان بزدل و ناتوانش آگاه باشند که راه پرچم داران عزت ایران تا سرافرازی بیشتر ادامه خواهد یافت.
 
فرماندار چابهار تصریح کرد: شهادت سردار سرافراز و دانشمند برجسته عرصه پژوهش و نوآوری شهید دکتر «محسن فخری زاده» که در طی چهار دهه از عمر انقلاب زندگی پربرکت خود را صرف توسعه مسیر دانش، فناوری و خدمت به امنیت مردم سرزمینش کرده است، موجی از اندوه و غم همراه با خشم از این اقدام تروریستی و غیرانسانی را در دل تک تک ایرانی های غیور و شجاع به همراه دارد.
 
وی گفت: بی تردید این اقدام خبیثانه انگیزه و اراده دانشمندان و پژوهشگران ایرانی و ملل آزادی خواه و تحت ظلم و ستم را برای مبارزه و ایستادگی در مقابله با زیادی خواهی استکبار جهانی و تروریسم دولتی افسار گسیخته و حامیانش بیشتر از قبل افزایش و دوچندان می کند و آنها را بی تاب یک انتقام سخت و تاریخی خواهد کرد.
 
بامری اذعان کرد: بدون شک متوسل شدن دشمنان ایران اسلامی به ترور و تروریسم از آغاز اولین روز‌های پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همچنان تداوم دارد و این اقدام آنها ناشی از ضعف و ناتوانی مستکبران عالم در برابر عزت و اقتدار ملت بزرگ ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی است که هرگز نمی توانند در برابر این مسیر پر عظمت ایستادگی کنند.
 
وی گفت: شهادت دکترفخری زاده به دست تروریست‌های بزدل و ناتوان، مهر تأییدی بر حقانیت مسیر انقلاب اسلامی در راستای صلح و آرامش جهانی و نشان عجز دشمنان این ملت در برابر قدرت شکست ناپذیر اراده، رشد و پیشرفت علمی کشورمان است.
 
فرماندار ویژه چابهار خاطرنشان کرد: دشمنان ما باید بدانند که ما در پی هر شهادتی تعهدمان به اسلام و باور قلبی ما به حقانیت مسیر طی شده در مبارزه با استکبار بیشتر می‌شود و ملت مصمم‌تر در صحنه جهاد و شهادت حاضر خواهد شد و تحت هیچ شرایطی تن به سازش و تسلیم نخواهند داد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۶۲۰


ارسال