چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ ,27 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۶
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری:
دست آمریکا و اسراییل به خون شهید فخری زاده آلوده است/راه شهدای هسته ای هرگز متوقف نمی شود
 
مولوی نذیر احمد سلامی گفت: امریکا و اسراییل به دنبال ضربه زدن به کشور ما هستند و بدون شک دست آنها به خون دانشمند هسته ای ما آلوده است.
به گزارش عصرهامون، مولوی نذیر احمد سلامی، نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد: اسراییل دشمن دیرینه مسلمانان و به خصوص ملت ایران بوده و  همواره به دنبال حذف فیزیکی دانشمندان و بزرگان کشور مانند سردار سلیمانی است.

وی افزود: امریکا  و اسراییل به دنبال ضربه زدن به کشور ما هستند و بدون شک دست آنها به خون دانشمند هسته ای ما آلوده است، استکبار جهانی قصد دارد با این اعمال ننگین، روند پیشرفت هسته ای و علمی جمهوری اسلامی ایران را متوقف کند اما هرگز به این خواسته خود دست نمی یابد.

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی جنایتکار و آمریکا بدانند هرگز نمی توانند جلوی پیشرفت هسته ای را کشور ما را بگیرند شابد روند را کند کنند، اما هرگز متوقف نخواهد شد و جمهوری اسلامی به اهداف والای خود دست پیدا می کند.

مولوی سلامی تاکید کرد: دشمن از توان دفاعی و هسته‌ای ایران می‌هراسد و با ترور شخصیت‌های نخبه ایرانی تلاش دارد مانعی برای جمهوری اسلامی ایران ایجاد کند، این اقدامات جنایتکارانه ناشی از دشمنی دیرینه اسراییل با ملت ایران است و بدون شک سران کشور این موضوع را بدون پاسخ نمی گذارند.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۶۴۰


ارسال