رئیس مرکز بهداشت شهرستان ایرانشهر:

۴ باب مکان کسب و کار به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی پلمپ شدند/ برخورد با واحدهای صنفی متخلف کرونایی

13 آذر 1399 ساعت 8:55

مهدی صدرایی نسب از پلمپ و غیر فعال سازی ۴ باب مکان کسب توسط واحد سلامت محیط و کار شهرستان ایرانشهر خبر داد.


به گزارش عصرهامون مهدی صدرایی نسب، رئیس مرکز بهداشت شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: ۴ باب مکان کسب توسط واحد سلامت محیط و کار این منطقه به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در راستای کووید_ ۱۹ پلمپ و غیر فعال شدند.

وی افزود: این مکان ها شامل پلمپ یک باب آرایشگاه زنانه، یک باب اغذیه فروشی، یک باب مشاوراملاک، یک باب آرایشگاه مردانه هستند.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان ایرانشهر ادامه داد: شهروندان برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، در سطح شهر تردد نکنند، در خانه بمانند، دورهمی نروند و مهمان دعوت نکنند.

وی اضافه کرد: در صورتی که شهروندان به استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی اهتمام نورزند، کادر بهداشتی به تنهایی قادر به کنترل و مهار ویروس کرونا نخواهند بود.

صدرایی با انتقاد از نحوه توزیع اقلام یارانه ای و تنظیم بازار توسط فروشگاه ها، عنوان کرد: در صورتی که متصدیان واحد های صنفی بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی و عدم تجمع مشتریان نظارت کافی را نداشته و احتمال گسترش و مبتلا شدن افراد وجود داشته باشد و مرکز بهداشت به ناچار مجبور به اقدام به تعطیلی واحدهای صنفی متخلف خواهد بود.

انتهای پیام/


کد مطلب: 132734

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/132734/۴-باب-مکان-کسب-کار-دلیل-عدم-رعایت-پروتکل-های-بهداشتی-پلمپ-شدند-برخورد-واحدهای-صنفی-متخلف-کرونایی

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/