چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ ,27 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۰
مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان چابهار:
ضدعفونی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در حمل و نقل جاده ای ضامن سلامتی مردم است/ ارائه خدمات شرکت های مسافربری به صورت اینترنتی
 
علی بامری گفت: بازدیدهای کارشناسان راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای شهرستان چابهار از شرکت های مسافربری و حمل کالا بطور مستمر ادامه دارد.
به گزارش عصرهامون، علی بامری؛ مدیری راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران از نظارت مستمر کارشناسان‌ بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی در شرکت ها و موسسات مسافربری و باری این شهرستان به منظور جلوگیری از انتشار ویروس کرونا خبر داد و بیان کرد: ضدعفونی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در حمل و نقل جاده ای سلامتی مردم را در پی دارد.

وی افزود: همزمان با شیوع ویروس کرونا به تمامی شرکت های مسافری دستورالعمل های بهداشتی ابلاغ شد به طوری که رعایت فاصله صندلی، گندزدایی مستمر اتوبوس ها و الزام استفاده از ماسک مورد تاکید قرار گرفت.

این مقام مسئول تصریح کرد: کارشناسان راهداری و حمل و نقل جاده ای به همراه کارشناسان شبکه بهداشت شهرستان چابهار علاوه بر شرکت های مسافری از مجتمع های خدمات بین راهی، رستوران ها و کافی شاپ ها نیز بازدید می کنند تا مشکلات احتمالی به حداقل کاهش یابد و شاهد ریشه کنی هر چه سریعتر ویروس کرونا در سایه همراهی فعالان این حوزه باشیم.

بامری بر پرهیز کاهش سفرهای برون شهری تاکید کرد و گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا مسافران می توانند با مراجعه به سایت شرکت های مسافری بلیط خود را به صورت اینترنتی تهیه کنند.

وی همچنین بازدید از شرکت های حمل کالا و ضد عفونی مستمر کامیون های حمل بار کالاهای اساسی را از دیگر اقدامات مهم در شهرستان چابهار عنوان کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۷۳۵


ارسال