چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ ,27 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۲
جانشین فرمانده نیروی انتظامی در سفر به سیستان و بلوچستان مطرح کرد؛
استقرار 1900 نقطه توسط پلیس در اجرای محدودیت های کرونایی
 
جانشین فرمانده نیروی انتظامی از استقرار 1900 نقطه توسط پلیس در اجرای محدودیت های کرونایی خبر داد.
به گزارش عصرهامون، سردار قاسم رضایی، جانشین فرمانده ناجا در سفر به سیستان و بلوچستان در جمع خبرنگاران بیان کرد: در راستای مصوبات ستاد مقابله با کرونا پلیس در بیش از هزار و نهصد نقطه کشور استقرار دارد که 11 هزار نیرو در هر شیفت خدمتی کنترل معابر و ومحورها را برعهده دارند.

وی با بیان این که مردم فهیم کشور که سلامت شخصی برایشان مهم است در این راستا همراهی و همکاری خوبی داشتند، ابراز امیدواری کرد: تمام سازمان ها و نهادها مصوبات ستاد مقابله با کرونا را اجرا کنند تا زمینه برای ریشه کن شدن این بیماری هر چه سریعتر فراهم شود.
 
رضایی با اشاره به فعالیت نیروی انتظامی در سه حوزه، گفت: در حوزه ورود به شهرهای قرمز و نارنجی، تمام سیستم های کنترلی پلیس راهور و دوربین ها فعال است و اعمال قانون با تخلفات انجام می شود.

وی افزود: در شهرهای قرمز منع تردد از 21 شب تا چهار صبح ادامه دارد و چنانچه تخلفی صورت گیرد، رانندگان متخلف  اعمال قانون می شوند که البته  خودروهای امدادی و دیگر خودروهای دارای مجوز از منع تردد معاف هستند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به حوزه سوم فعالیت پلیس، اذعان کرد: این بخش از وظایف مربوط به اماکنی است که با توجه به شرایط موجود محدودیت، فعالیت دارند که از طریق پلیس اماکن و پاسگاه ها و رده های مختلف انتظامی و همچنین سازمان های مرتبط بر آن ها نظارت می شود.

وی با اشاره به سیستان و بلوچستان هم بیان کرد: سیستان و بلوچستان با همه جاذبه ها و وسعت سرزمینی خود، استان آرامی است، مردم و دستگاه ها همراه و همکاری مطلوبی با نیروی انتظامی استان داشته اند که این انسجام بالا خود باعث ایجاد آرامش در این خطه شده است.

رضایی افزود: در زمینه امنیت آنچه که اهمیت دارد این که کشورهای همجوار چون پاکستان همکاری های خوبی با ما داشته که امیدواریم این تعاملات  و همکاری ها بیش از گذشته، افزایش یابد.

 جانشین فرمانده نیروی انتظامی اضافه کرد: در حوزه های شهری و جمعیتی آرامش خوبی را در استان شاهد هستیم که نشان می دهد، اقدام های انجام شده از سوی دولت و مجلس به دلیل نگاهی که به بخش اشتغال زایی در استان داشته اند، موثر بوده که به طور قطع در معیشت مردم تاثیر گذار خواهد بود.

وی ابراز امیدواری کرد: بتوانیم همانطور که مقام معظم رهبری  نیروی انتظامی را با عنوان "مجاهد فی سبیل الله" خطاب کرده اند، خدمتگزار خوبی برای مردم و کشور باشیم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۷۴۰


ارسال