چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ ,27 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۸
فرمانده مرزباني ناجا مطرح کرد؛
90 درصد کشفیات مواد مخدر کشور در مرزهای سیستان و بلوچستان
 
سردار احمد علی گودرزی گفت: 90 درصد از كشفيات مواد مخدر کشور در مرزبانی سيستان و بلوچستان صورت گرفته است.
به گزارش عصرهامون ؛ سردار احمد علی گودرزی، فرمانده مرزبانی ناجا در سفر به سیستان و بلوچستان با اشاره به مرزها هم گفت: همرزمانم در مرزباني ناجا، توفيقات بسيار خوبي در راه حراست از مرزهاي كشور و مبارزه با قاچاق موادمخدر، قاچاق كالا و ... داشتند.

وی با اشاره به عمليات و درگيري های مسلحانه در 48 ساعت گذشته در مرزهای سيستان و بلوچستان، افزود: در اين عمليات‌ها قريب به 2 تن موادمخدر، چندين دستگاه خودرو و مقاديری سلاح و مهمات كشف و چهار نفر از قاچاقچيان نيز دستگير شدند.

گودرزی تصریح کرد: از ابتدای سال 99 تاكنون مرزبانان ناجا قریب به 93 تن انواع موادمخدر در مرزهای كشور كشف کردند كه با افزایش 56 درصدی روبه‌رو بوده و حدود 90 درصد از اين كشفيات در مرزبانی سيستان و بلوچستان صورت گرفته است.

وي افزود: با توجه به شرايط كرونايي در كشور و نياز به برخی اقلام دارويی، متأسفانه افراد سودجو اقدام به قاچاق انواع دارو به ويژه آنتي‌بيوتيك‌ها به كشورهاي همسايه را دارند كه در اين زمينه مرزبانان در سراسر مرزهای ایران اسلامی، به ویژه در اين خطه توفيقات بسيار خوبي کسب کرده اند و به طور جدی با اين پديده شوم و غيرانساني مقابله مي‌كنند.

فرمانده مرزبانی ناجا با بیان این که يكی از مهمترين اولويت‌هاي مجموعه مرزباني ناجا هوشمندسازي است، تصریح کرد:   اين مهم با جدیت در حال اجرا و پيگيري بوده و  نياز است تا دولتمردان و مسئولان ذیربط به نيروي انتظامی كمك بیشتری كنند تا بتوانيم با استفاده از سيستم‌هاي الكترونيكی و اپتيكی پيشرفته، از مرزهاي مقدس ايران اسلامي به نحو مطلوب مراقبت كنيم.

انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۷۴۶


ارسال