دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ ,25 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۶
حسین سلطان محمدی:
"صفر بیست و یک" یک مهران مدیری کم داشت!
 
سریال "صفر بیست و یک" که به تازگی تمام شده است با عدم رضایت مخاطبان روبه رو شد و کارشناسان رسانه و منتقدان سریال "صفر بیست و یک" را اثر با کیفیتی نمی دانند به همین بهانه با حسین سلطان محمدی منتقد سینما و تلویزیون درباره ی کم و کیف این سریال گفت و کردیم.
به گزارش عصرهامون حسین سلطان محمدی منتقد سینما و تلویزیون در خصوص سریال «صفر بیست و یک» به خبرنگار سرویس فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا گفت: دو چهره ی سرشناس این سریال مانند سیامک انصاری و جواد رضویان ما را یاد سابقه ی تصویری درخشان سریال های مهران مدیری می اندازد اما متاسفانه این بازیگران آن طور که باید در این سریال نقش آفرینی نکردند و زمانی که این سریال ها را با "صفر بیست و یک" قیاس می کنیم فاصله ی خیلی زیادی را درآن می بینیم.

او افزود: این دوستان با روی آوردن به این سریال مخاطب را جذب خود نکرده اند و همین باعث شد این سریال کم هیاهو و مورد انتقاد رسانه واقع شود. مهران مدیری هنگامی که شروع به ساختن فیلم های طنز می کند سعی بر این دارد تا اثر آینده نگر و تحقیق شده روی متون بسازد درواقع اثری که می خواهد از خود به جای بگذارد باید فکر شده روی جامعه شناسی رفتار و اجتماع باشد. او پیش بینی می کند، احتمالات را در نظر می گیرد و در آخر اثر و سریال خوبی را تولید می کند. اما سریال آقایان انصاری و رضویان آثار بعد از رویداد است.

سلطان محمدی در پایان گفت: این اثر تا حدودی از نمایشنامه تکراری استفاده شده است و هر آن چه که در این سریال رخ داد باعث نشد تا شهرت سیامک انصاری و جواد رضویان جلودار آن شود.    

انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۷۴۹


ارسال