سه شنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ ,21 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۲
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خبر داد:
اجرای طرح «شهید سلیمانی» در بقعه متبرکه سید مهدی (ره) در ایرانشهر
 
حجت الاسلام محسن اشرفیان گفت: در قالب اجرای طرح شهید سلیمانی 100 جفت کفش طبی و 100 عدد کیف به همراه لوازم التحریر در بین خانواده های نیازمند در بقعه سید مهدی (ره) این منطقه توزیع شد.
به گزارش عصرهامون حجت الاسلام محسن اشرفیان، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: با توجه به شیوع کرونا و تلاش جهت کمک به مردم نیازمند این هدایا با همکاری اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) در بین نیازمندان شهرستان ایرانشهر توزیع شد.

این مقام مسئول ادامه داد: تامین هزینه وسایل اهدا شده در قالب طرح شهید قاسم سلیمانی به افراد بی بضاعت از محل موقوفات و خیرین اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ایرانشهر بوده است.

وی اضافه کرد: موج همدلی در اجرای طرح سردار دل ها و مساعدت و همیاری به خانواده‌های نیازمند و اقشار آسیب دیده از ویروس کرونا در شهرستان ایرانشهر به راه افتاده است.

اشرفیان عنوان کرد: همه گیری ویروس کرونا با وجود آثار و خسارات زیان‌بار، فرصت‌های قابل توجهی برای توسعه فعالیت‌های نیکوکارانه مردم و خیرین جهت تامین معیشت نیازمندان در جامعه ایجاد کرده است.

وی با تأکید بر لزوم همسویی تمامی مردم و مسئولان در مواجهه با بیماری کرونا، عنوان کرد: طرح‌ها و اقدامات پیشگیرانه و مقابله‌ای با کرونا باید همسو و مکمل یکدیگر بوده و تداوم داشته باشد تا ضمن بهبودی شرایط موجود، بخشی از مشکلات نیازمندان نیز برطرف شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۳۱۵۰


ارسال