چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ ,27 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۲
رئیس اداره تبلیغات شهرستان ایرانشهر:
یک تن آرد بین خانوارهای نیازمند ایرانشهری توزیع شد/ترویج فرهنگ دستگیری از نیازمندان
 
حجت الاسلام و المسلمین مهرالله محمود زاده فهرجی با بیان این که ترویج فرهنگ حسنه وقف با نیت کمک به نیازمندان وظیفه همگانی است، گفت: یک تن آرد بین خانوارهای نیازمند ایرانشهری توزیع شد.
به گزارش عصرهامون حجت الاسلام والمسلمین مهرالله محمود زاده فهرجی در گفت وگو با خبرنگار پهره با بیان این که شب یلدا بلندترین شب سال در فرهنگ کهن ایرانی دارای جایگاهی خاص است، افزود: سال های گذشته خانواده‌های ایرانی در کنار هم جمع می‌شدند و با گرفتن جشنی بزرگ شبی به یادماندنی را برای خود رقم می‌زدند، اما امسال با بیماری منحوس کرونا مواجه هستیم که هر گونه تجمع خانوادگی باعث به خطر افتادن جان و سلامت عزیزمان می شود.

  وی ادامه داد: برای این که شبی خاطره‌انگیز را برای نیازمندان هم رقم بزنیم، به توزیع یک تن آرد بین نیازمندان حاشیه شهر و مناطق عشایری ایرانشهر توسط این مرکز اقدام کردیم.

  رئیس اداره تبلیغات شهرستان ایرانشهر اضافه کرد: امیدواریم با کمک خیران بتوانیم هر چه بیشتر به خانواده‌ های نیازمند کمک کرده و ایام خوبی را برای آن ها رقم بزنیم.  

وی تصریح کرد: باید یکی از تلاش های همگان این باشد که به ترویج سنت حسنه انفاق و نیکوکاری، کمک به فقرزدایی و رفع محرومیت، توسعه خدمت‌ رسانی به محرومان و تکریم آن ها، توسعه مشارکت‌های مردمی بپردازند.

انتهای پیام/  
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۳۳۲۵


ارسال