سه شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ ,20 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۰
به همت بسیج مداحان سیستان و بلوچستان:
پرستاران بیمارستان خاتم الانبیاء زاهدان تجلیل شدند
 
به مناسبت میلاد باسعادت حضرت زینب(س)، بسیج مداحان سیستان و بلوچستان با حضور در بیمارستان خاتم الانبیاء زاهدان از پرستاران خدوم با اجرای مولودی خوانی و اهدای گل تقدیر کرد.
به گزارش عصرهامون، به مناسبت میلاد حضرت زینب کبری (س)، مسئول بسیج مداحان سیستان و بلوچستان به همراه تعدادی از مداحان بسیجی و خادمیار رضوی برای تقدیر از پرستاران و مدافعان سلامت در بیمارستان خاتم الانبیاء زاهدان حضور یافتند.

در این دیدار محمد جواد جامعی، مسئول سازمان بسیج مداحان استان، ضمن تبریک میلاد عقیله بنی هاشم حضرت زینب (س) گفت: ما امروز به نمایندگی از جامعه بزرگ مداحان استان به عنوان خادمان شما در مجموعه سازمان بسیج مداحان استان به اتفاق جمعی از مداحان،پیر غلا مان و پیشکسوتان در این مکان حاضر شده تا از زحمات و صبوری زینبی وار قشر پرستار تقدیر و تشکر کنیم.
 

 
وی ادامه داد: پرستاران در همه دوران ها و زمان ها تلاش خویش را برای خدمت به مردم استان خصوصا در این ایامی که بحران کرونا در کشور و درهمه جهان حاکم بود انجام دادند و از هیچ کوششی دریغ نکردند.
 

 
مسئول سازمان بسیج مداحان استان افزود: این تقدیر بدین جهت صورت گرفت که روز میلاد حضرت زینب (س) به شما پرستاران نسبت داده شد چرا که همچون حضرت زینب (س)پرستاری کرده و با عاطفه هستید.
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۳۳۷۷


ارسال