دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ ,20 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۲
رئیس جمعیت هلال احمر ایرانشهر:
۱۰۰ بسته مواد بهداشتی بین نیازمندان ایرانشهری توزیع شد
 
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر از توزیع ۱۰۰ بسته مواد بهداشتی در بین خانواده های نیازمند بخش مرکزی این منطقه در قالب اجرای طرح شهید سلیمانی خبر داد.
  به گزارش عصرهامون، محمدرضا کرد، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره گفت: چند وقتی است که موج همدلی در اجرای طرح سردار دل ها، مساعدت و همیاری به خانواده‌های نیازمند و اقشار آسیب دیده از ویروس کرونا در این منطقه در حال انجام است.

وی افزود: همه گیری ویروس کرونا با وجود آثار و خسارات زیان‌بار، فرصت‌های قابل توجهی برای توسعه فعالیت‌های نیکوکارانه مردم و خیرین جهت تامین معیشت نیازمندان در جامعه ایجاد کرده است.

این مقام مسئول ادامه داد: اعضای داوطلبان جمعیت هلال احمر ایرانشهر این روزها در همه جا و در همه عرصه‌ها به شهروندان عزیز خدمت رسانی می‌کنند و با توجه به این که رسیدگی به وضعیت مناطق محروم نیز یک تکلیف برای این افراد است اقدام به توزیع اقلام غذایی و بهداشتی می کنند.

وی تصریح کرد: ۱۰۰ بسته مواد بهداشتی در بین خانواده های نیازمند بخش مرکزی شهرستان ایرانشهر در قالب اجرای طرح شهید سلیمانی توسط داوطلبان جمعیت هلال احمر توزیع شد.

کرد خاطر نشان کرد: جمعیت هلال احمر با کمک نیروهای داوطلب، مردمی و همچنین مدافع سلامت و با استفاده از تمام امکانات و همراهی خیرین تا ریشه کن شدن کرونا در کنار مردم خواهد بود و آماده هر گونه همکاری در زمینه کمک به خانواده‌های نیازمند در این شرایط بحرانی است.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر با تأکید بر لزوم هم سویی تمامی مردم و مسئولان در مواجهه با بیماری کرونا، عنوان کرد: طرح‌ ها و اقدامات پیشگیرانه و مقابله‌ای با کرونا باید مکمل یکدیگر بوده و تداوم داشته باشد تا ضمن بهبودی شرایط موجود، بخشی از مشکلات نیازمندان نیز برطرف شود.

وی گفت: در این روزهایی که مردم در خانه می مانند و برای سلامتی خود و اعضای خانواده در قرنطینه هستند نیروهای امدادی بی وقفه برای شکست کرونا در حال تکاپو و تلاش هستند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۳۴۳۰


ارسال