فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان:

کارنامه درخشان سیستان و بلوچستان در دفاع مقدس/ ولایت مداری مردم شیعه و سنی استان بر کسی پوشیده نیست

6 دی 1399 ساعت 9:41

حسین نکویی گفت: مردم ولایت مدا و متدین شیعه و سنی سیستان و بلوچستان در هشت سال دفاع مقدس دارای کارنامه درخشانی هستند که تا پای جان مقابل شرارت های دشمن ایستادگی کردند.


به گزارش عصرهامون؛ حسین نکویی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان در گفت و گو با شستون، بیان کرد:مردم مومن، متدین و وطن دوست سیستان و بلوچستان همانند دیگر هموطنان در هشت سال جنگ تحمیلی در دفاع از کیان کشور خوش درخشیدند و همچنان تا پای جان در حال مقابله با شرارت های بدخواهان نظام و انقلاب هستند.

وی افزود: رشادت ها و دلیر مردی های رزمندگان این استان در دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست به گونه ای که از دورترین نقاط و حتی صعب العبور ترین منطقه های سیستان و بلوچستان برای دفاع از کشور در منطقه جنگی حاضر و تا پای جان ایستادگی کردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان ادامه داد: مردم ولایت مدار شیعه و سنی سیستان و بلوچستان در آن زمان احساس مسئولیت و تعهد کردند و مانند دیگر مردم کشور برای مقابله با دشمن تا دندان مسلح به پا خواستند و رهسپار میدان جبهه و جنگ شدند تا نگذراند یک‌ وجب از خاک میهن اسلامی به دست اجنبی بیفتد.

نکویی خاطر نشان کرد: شور و اشتیاق مردم استان برای اعزام به جبهه به قدری زیاد بود که مسئولین وقت آن زمان مجبور به قرعه کشی شدند و این نشان از میهن پرستی و ولایت پذیری مردم با ایمان و متدین مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان را دارد.

انتهای پیام/


کد مطلب: 133461

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/133461/کارنامه-درخشان-سیستان-بلوچستان-دفاع-مقدس-ولایت-مداری-مردم-شیعه-سنی-استان-کسی-پوشیده-نیست

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/