شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ ,23 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
حجت الاسلام محمد موسوی گفت: اتفاقات اخیر آمریکا مقدمات فروپاشی ایالات متحده از درون است و ماهیت و واقعیت دموکراسی غربی را به جهانیان نشان می دهد.
حجت الاسلام محمد موسوی امام جمعه چابهار در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: حوادث چند روز اخیر در آمریکا ماهیت آن را به جهانیان نشان داد.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری چند ماه قبل پیش بینی فرمودند که آمریکا از درون متلاشی می شود و این اتفاقات اخیر در آمریکا مقدمات همان متلاشی شدن است.

امام جمعه چابهار تصریح کرد: تروریست بودن آمریکا در حادثه شهادت شهید سلیمانی خود را نشان داد و جهانیان دانستند که این رژیم تروریستی و تروریست پرور است.

موسوی تصریح کرد: رژیم منحوس آمریکا داعش را به وجود آورد و تنها سرداری که توانست با آن مقتدرانه بجنگد ایالات متحده به شهادت رساند و بلافاصله مسئولیت این کار را بر عهده گرفت و ابایی هم ندارد از اینکه اعلام کند ترور را انجام داده است.

وی ادامه داد: با اتفاقات اخیر در آمریکا دموکراسی غربی ماهیت خود را نشان می دهد، هجوم به کنگره، اعلام تقلب در انتخابات، تظاهرات خیابانی و ... ماهیت و واقعیت دموکراسی آمریکایی در دنیاست که بارها اعلام کرده اند، اما هیچ پایه و اساس مردمی ندارد و زورگویی، جنایت، قتل و غارت ستون های آن را تشکیل داده است.

امام جمعه چابهار بیان کرد: این هیبت پوشالی و دموکراسی دورغین را خداوند بر ملا می کند و جهانیان ماهیت واقعی آمریکا را به خوبی می فهمند و واقعیت های پشت پرده در حال آشکار شدن است، همان دست چدنی در دستکش مخملی که در حال هویدا شدن است.

موسوی گفت: بنابراین آتش برنامه هایی که آمریکا برای کشورهای مختلف دنیا چیده است اکنون دامان خود آن ها را گرفته است، امیدواریم این اتفاقات مقدمه فروپاشی آمریکا باشد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۳۹۴۱


ارسال