شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ ,23 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۳
رئیس جمعیت هلال احمر ایرانشهر:
پویش ملی چهل چراغ شهید حاج قاسم سلیمانی اجرا شد
 
محمد رضا کرد گفت: ۲۰۰ بسته پک بهداشتی به همت خیرین و اعضای کانون جوانان دانشجویی بین نیازمندان در مناطق محروم ایرانشهر توزیع شد.
به گزارش عصرهامون محمد رضا کرد، رئیس جمعیت هلال احمر ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: پویش ملی طرح شهید حاج قاسم سلیمانی به منظور خدمات بشر دوستانه و عام المنفعه توسط جوانان و مخاطبانش به نیابت از وی طراحی شده و هم اکنون در حال اجرا است.

وی افزود: طرح شهید سلیمانی  به وسیله بسیجیان، کارشناسان حوزه بهداشت، داوطلبان و نیروهای جمعیت هلال احمر ایرانشهر با مراجعه به افراد نیازمند و تأمین نیازهای اولیه آن ها اجرایی می شود.

این مقام مسئول تصریح کرد: با شیوع ویروس کرونا، در راستای پیشگیری و مقابله با این ویروس داوطلبان جمعیت هلال احمر ایرانشهر اقدام به تهیه وسائل و تجهیزاتی مانند مواد شوینده و ضدعفونی کننده دست، ماسک، دستکش کردند که به صورت بسته بندی و پک هایی در اختیار خانواده های ساکن مناطق محروم و حاشیه شهر قرار دادند.

وی عنوان کرد: تعداد ۲۰۰ بسته پک بهداشتی به همت خیرین و اعضای کانون های جوانان و دانشجویی ایرانشهر جمع آوری شد و توسط داوطلبان جمعیت هلال احمر بین نیازمندان این منطقه توزیع شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۴۰۲۸


ارسال