شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ ,23 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۸
مدیر کل راهداری سیستان وبلوچستان مطرح کرد؛
نصب و راه اندازی 12 سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور در محورهای مواصلاتی
 
ایوب کرد از نصب و راه اندازی 12 سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور در محورهای مواصلاتی اصلی و شرایانی سیستان و بلوچستان در سال جاری خبر داد.
ایوب کرد در گفت وگو با عصرهامون بیان کرد: ثبت همزمان سرعت لحظه‌ای و پلاک خودروهای عبوری و همچنین شناسایی و برداشت پلاک خودروهای متخلف و ارسال اطلاعات به پلیس راهور را از جمله مهمترین مزایای راه اندازی این سامانه ها در محورهای استان ذکر نمود.

وی با بیان اینکه بنا بر ضرورت در این مدت سه سامانه در محور زاهدان- زابل، چهار سامانه محور زاهدان- خاش، 2 سامانه محور خاش- سراوان و سه سامانه در محور مواصلاتی ایرانشهر- نیکشهر – چابهار نصب و راه اندازی شده است، گفت: مرکز مدیریت راه ها این اداره کل با بکارگیری سیستم های هوشمند تاکنون توانسته گام های ارزنده ای را در جهت ارتقای امنیت شهروندان بردارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تصریح کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده 8 سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور دیگر نیز تا پایان سال جاری در راه های ارتباطی این استان نصب خواهد شد تا به پیشگیری از تخلفات و کاهش سوانح رانندگی استان کمک نماید.

وی با بیان اینکه شهروندان با سامانه های برخط سفرهای خود را مدیریت کنند، بیان کرد: سامانه تلفنی و پیامکی 141 به عنوان ابزارهای ارتباطی شهروندان جهت اطلاع یابی از آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی، شرایط آب و هوایی، انسداد و رخدادهای جاده ای و ثبت  و رسیدگی به شکایات  مردمی در زمینه حمل و نقل جاده ای و راهداری است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۴۰۲۹


ارسال