دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ,1 March 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۸
رییس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان های چابهار وکنارک ودشتیاری:
تخصیص 51 فقره زمین برای احداث مسکن خانواده های شاهد و ایثارگر/ تکریم و رفع مشکل معیشتی اولویت اول بنیاد شهید چابهار است
 
ملیحه رضایی گفت: 51 فقره زمین برای احداث مسکن خانواده های شاهد و ایثارگر چابهار با هدف تکریم و رفع مشکل معیشتی این خانواده ها تخصیص یافت.
به گزارش عصرهامون، ملیحه رضایی؛ رییس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان های چابهار وکنارک ودشتیاری در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: پس از وقفه ای چندساله و در راستای حل مشکل مسکن خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران تعداد ۵۱ فقره قرارداد زمین برای احداث منزل در شهرستان چابهار صادر شد.
 
وی افزود: بر اساس تفاهم نامه اداره راه و شهرسازی با بنیاد شهید و امور ایثارگران در قالب دستور اقدام مشترک ساماندهی تامین مسکن جامعه هدف خانواده شهدا و جانبازان، ایثارگران زمین برای ساخت مسکن در اختیار بنیاد شهید قرار گرفت.
 
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: اولویت برای تحویل زمین و پرداخت تسهیلات مسکن با خانواده شهدا، فرزندان جانبازان بالای 70 درصد و جانبازان بالای 25 درصد است.
 
وی با اشاره به واگذاری زمین به 51 نفر از خانواده های شاهد و ایثارگر تصریح کرد: تسهیلات زمین بابت تامین مسکن خانواده ها بدون پرداخت هیچ وجه و برای ساخت به خانواده ها تسهیلات تا سقف 100 میلیون تومان وام پرداخت می شود.
 
رضایی با بیان اینکه امروز زیبنده نظام جمهوری اسلامی نیست که جامعه ایثارگران برای مسکن و اشتغال فرزندان خود دارای مشکل باشند، گفت: با تمهیدات انجام شده، مشکلات اشتغال خانواده ایثارگران و مسکن آنها را برطرف خواهیم کرد و امروز با حضور جمعی از مسئولین تعداد ۹فقره قرارداد زمین به نمایندگی از کل مجموعه تقدیم خانواده های معظم شاهد وایثارگر واگذار شد.
 
وی بیان کرد: تلاش ما رفع مشکل مسکن همه خانواده های شاهد و ایثار گر است تا در این زمینه هیچگونه چالشی نداشته باشیم و همواره این خانواده های عزیز را تکریم کنیم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۴۰۴۱


ارسال