يکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ ,17 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۵
پایان غم انگیز گروگانگیری خانوادگی در زاهدان؛
اختلاف خانوادگی که رنگ خون گرفت/قتل جنون آمیز همسر باردار و 2 نفر از نزدیکانش
 
سرپرست فرماندهی انتظامی زاهدان گفت: فردی که در یک نزاع خانوادگی با شلیک اسلحه شکاری پدر همسرش را مجروح کرده بود، همسر باردار و 2 عضو خانواده اش را به گروگان گرفت و در اقدامی جنون آمیز به قتل رساند.
به گزارش عصرهامون؛ شب گذشته ماجرای غم انگیزی در یکی از خیابان های زاهدان، دل شهروندان این کلانشهر را به لرزه درآورد، اتفاقی تلخ که رنگ خون گرفت.

ماجرا از این قرار بود که داماد یکی از خانواده های زاهدانی، به دلیل اختلف خانوادگی با ورود به منزل پدر همسرش با اسلحه شکاری به سمتش شلیک و وی را روانه بیمارستان کرده بود.
 
اما قصه فقط به این جا ختم نشد، ضارب در ادامه این ماجرا همسر باردار، برادر زن و یکی دیگر از وابستگانش را در منزل پدر خانمش به گروگان گرفته و هیاهوی عجیبی در کوچه و خیابان ها و فضای مجازی به پا شده بود.

یکی از قتل آن ها خبر می داد و دیگری امیدوار بود که شاید دل ضارب به رحم آید و گروگان ها را رها و خانه را ترک کند، اما خانه در محاصره نیروهای انتظامی قرار داشت و سعی داشتند وی را تشویق به ترک منزل کنند.

ساعات سختی بود، نفس ها در سینه حبس شده و عده ای دست به دعا بودند و خیلی ها هم سعی در آرام کردن این ضارب عصبانی و سرکش داشتند.

زمانی که موضوع را از ناجا جویا شدیم، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان به خبرنگار ما اعلام کرد که هنوز شواهد محکمی مبنی بر قتل در دست نیست و فقط یک نفر که پدر زن ضارب بود، مجروح و روانه بیمارستان شده است.

لحظاتی بعد خبر از دستگیری ضارب آمد و دقایق بعد هم شاهد پایانی غم انگیز از این گروگان گیری خانوادگی بودیم.

نزاع خانوادگی؛ دلیل ماجرا

به منظور پیگیری دلایل این اتفاق صبح امروز با معاونت اجتماعی ناجا تماسی برقرار کردیم که محمود سعادتی، سرپرست فرماندهی انتظامی  زاهدان در این باره بیان کرد: ساعت 19 شب گذشته در پی تماس شهروندان با مرکز فوریت های پلیس 110 در خصوص نزاع خانوادگی منجر به مجروحیت مردی میانسال در منزلش در  زاهدان مأموران انتظامی به محل اعزام شدند.

وی افزود: در پی حضور ماموران مشخص شد که این مرد به دلیل اختلافات خانوادگی با دامادش درگیر شده که طی آن داماد سرکش با شلیک اسلحه شکاری او را از ناحیه کتف مجروح کرد و با حضور عوامل اوراژانس مجروح جهت مداوا به بیمارستان منتقل شد.

سعادتی اضافه کرد: ضارب پس از مجروح ساختن پدر همسرش، همسر باردار خود، به همراه بردار خانم و  و زنی میانسال از اقوام همسرش را در منزل به گروگان گرفت که به منظور رها سازی گروگان ها تیم عملیات ویژه پلیس و اکیپ رهایی گروگان در محل حاضر شدند.

وی اذعان کرد: متأسفانه فرد گروگانگیر در یک اقدام جنون آمیز با شلیک سلاح شکاری هر سه گروگان خود را به قتل رسانده بود، وی دستگیر و به پلیس آگاهی استان منتقل شده و پرونده اش در دست بررسی است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۴۰۸۵


ارسال