دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ,29 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۸
جلوه هایی از خدمت بی منت؛
25سری لوازم خانگی بین نیازمندان توزیع شد/ اهدای کمک های مومنانه به عشایرِ سیستان وبلوچستان
 
حسین فروغی، مدیر سازمان بسیج عشایری سپاه سلمان سیستان وبلوچستان گفت: 25 سری لوازم خانگی بین عشایر نیازمند در مناطق محروم استان توزیع شد.
حسین فروغی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: در راستای رزمایش مواسات و همدلی مومنانه، بسته‌های معیشتی بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان کرونا در مناطق عشایری سیستان و بلوچستان توزیع شد.

وی افزود: در این زمینه طی یکماهه اخیر با همکاری بسیج سازندگی استان تعداد 25 سری لوازم خانگی ویژه کپرنشینان در مناطق عشایری محروم منطقه تهیه و توزیع شد که این اقلام شامل وسایل گرمایشی، چراغ، پیک نیک، ظرف، دیگ غذا و روفرشی است.

مدیر سازمان بسیج عشایری سپاه سلمان استان در ادامه به اهدای رایگان ماسک در شهرستان میرجاوه اشاره کرد و گفت: به همت خیمه گاه بصیرت و مقاومت نیکشهر به تعدادی از نیازمندان در مناطق روستایی و عشایری محروم این منطقه اقلامی مانند قالی، لباس گرم، پتو، بخاری و کفش توزیع شد.

این مقام مسئول اذعان کرد: در حوزه پیشگیری از انتقال ویروس کووید-19 با بهره گیری از ظرفیت پایگاه‌های مقاومت بسیج عشایری اقدام به آموزش بین عشایر صورت گرفته تا هر چه سریعتر شاهد شکست زنجیره انتقال ویروس کرونا در جامعه باشیم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۴۱۰۶


ارسال