جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ ,30 July 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۲
دادستان عمومی و انقلاب زاهدان مطرح کرد؛
جزئیات جدید از حادثه قتل در زاهدان / پرونده شخصیت برای داماد عصبانی تشکیل می شود
 
مهدی شمس آبادی گفت: شب گذشته ضارب به پزشکی قانونی جهت سلامت روحی و روانی معرفی شد و پرونده شخصیت در اسرع وقت برای این فرد تشکیل می شود.
به گزارش عصرهامون، اختلاف خانوادگی در زاهدان شب گذشته با پایان خونین مواجه شد و دل شهروندان زاهدانی را به درد آورد. 

در این حادثه داماد خانواده که با همسرش دچار اختلاف شده بود به خانه پدر خانمش رفت، اما برخلاف تصور ،اختلافات نه تنها فروکش نکرد بلکه شدت گرفت و داماد عصبانی پدر همسرش را با اسلحه مجروح کرد.

اما ماجرا به این جا ختم نشد و وی در ادامه همسر، برادر و خاله همسرش را هم به قتل رساند و پایان غم انگیز همراه با سه قتل را برای این حادثه رقم زد.

پرونده شخصیت برای ضارب تشکیل می شود

مهدی شمس آبادی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان در بیان جزئیات بیشتر حادثه شب گذشته گفت: ضارب در تاریخ 19 تیر ماه امسال ازدواج کرده بود و بعد از یک ماه با همسرش به اختلاف خورد و بنا بر اظهاراتش در مرجع قضایی بعد از گذشت یک ماه همسر وی ترک انقاق کرد و مطالبه مهریه داشته و منزل را ترک و به خانه پدرش رفته است.

وی بیان کرد: در حادثه دیشب داماد خانواده به دنبال همسرش رفت تا او را دوباره به خانه بازگرداند که با مقاومت رو به رو شد و متاسفانه ابتدا پدر خانمش را مجروح کرد که اکنون او در بیمارستان به سر می برد و بعد از آن همسر، برادر همسر و خاله هسمرش را با اسلحه کمرشکن به قتل رساند.

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان ادامه داد: دیشب پلیس بلافاصله در محل حاضر شد و 2 ساعت با ضارب که قصد خودکشی داشت مذاکره و او را دستگیر کرد و همان دیشب وی به پزشکی قانونی جهت سلامت روحی و روانی معرفی شد.

شمس آبادی تصریح کرد: وی علت اصلی این حادثه را اختلافات خانوادگی با خانواده همسرش بیان کرد.

وی ضمن هشدار به به مخلان امنیت برای مراقبت از مراقب رفتار خود گفت: دستگاه قضایی به شدت با این موضوع برخورد می کند و در اسرع وقت پرونده شخصیت برای این فرد تشکیل می شود و در آینده اخبار بیشتری را به سمع و نظر مردم می رسانیم.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۴۱۱۰


ارسال