جمعه ۲۶ شهريور ۱۴۰۰ ,17 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۰
در گفت و گو با نماینده ایرانشهر مطرح شد؛
گلایه مردم ایرانشهر از اعضای کابینه دولت/ درمان و حاشیه نشینی مهم ترین چالش های قطب فرهنگی بلوچستان است
 
عبدالناصر درخشان گفت: با توجه به مشکلات و چالش هایی که ایرانشهر در زمینه های مختلف آب، برق، درمان، حاشیه نشینی و ... دارد، دولت و وزرای آن به این منطقه نیامدند و مردم ایرانشهر از معاون اول رئیس جمهور و دیگر اعضای کابینه در این زمینه گلایه دارند.
عبدالناصر درخشان، نماینده مردم ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، لاشار، بنت، آشار و آهوران در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در سفر به سیستان و بلوچستان از حوزه انتخابیه ایرانشهر بازدید نداشت.

وی ادامه داد: حوزه انتخابیه ایرانشهر به لحاظ مساحت و جمعیت بیش از یک چهارم استان را در بر می گیرد، ایرانشهر دومین شهر بزرگ استان بعد از زاهدان و قدمگاه مبارک مقام معظم رهبری است و ایشان ایرانشهر را قطب فرهنگی بلوچستان نامیده اند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با توجه به همه مشکلات و چالش هایی که ایرانشهر در زمینه های مختلف آب، برق، درمان، حاشیه نشینی و ... دارد، دولت و وزرای آن به این منطقه نیامدند و این گلایه را مردم ایرانشهر از معاون اول رئیس جمهور و دیگر اعضای کابینه دارند.

درخشان عنوان کرد: پنج شنبه گذشته که جلسه جمع بندی سفر معاون اول رئیس جمهور به برخی از نقاط استان در زاهدان برگزار شد بنده در تهران حضور داشتم.

شایان ذکر است؛ اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور 17 و 18 دی ماه در سفری 2 روزه به سیستان و بلوچستان از برخی نقاط استان بازدید داشت.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۴۱۲۲


ارسال