شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰ ,22 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۰
مدیرکل میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان:
تاسیسات گردشگری سیستان و بلوچستان شناسنامه دار می شوند
 
علیرضا جلالزایی گفت: مقرر شد همه مجتمع ها و تاسیسات گردشگری سیستان و بلوچستان به صورت قانونی شناسنامه دار باشند.
علیرضا جلالزایی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: با برنامه ریزی های پیش رو، مقرر شد همه مجتمع ها و تاسیسات گردشگری سیستان و بلوچستان به صورت قانونی شناسنامه دار باشند.

وی ادامه داد: تمام پروژه‌ها و طرح‌های حوزه سرمایه‌گذاری اعم از پرونده‌‌ها، موافقت اصولی‌، فرصت‌های سرمایه‌گذاری و ایده‌های حوزه سرمایه‌گذاری این اداره‌ کل بررسی، ارزیابی و شناسنامه‌دار می‌شوند.

این مقام مسئول تصریح کرد: بسترسازی مناسب، مشارکت بخش خصوصی و دولتی در ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز در حوزه گردشگری و دستیابی به توسعه پایدار از مهم ترین برنامه ها برای توسعه گردشگری سیستان و بلوچستان است.

جلالزایی عنوان کرد: سیستان و بلوچستان ظرفیت‌های گردشگری بسیار متنوعی دارد که برای بهره‌برداری مناسب از آن باید با مطالعات بنیادی و کاربردی، نقاط ضعف و قوت، فرصت‌ها و تهدیدها شناسایی و نقشه راه تعریف شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: بر این اساس می توان نقشه راهی متناسب با اسناد بالادستی و تحقیقات مختلف سند چشم‌انداز در دو فاز کوتاه‌مدت و بلندمدت در چارچوب اهداف و مطابق نیازسنجی اولویت‌بندی شده تدوین کرد.

انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۴۱۲۸


ارسال