جمعه ۲۶ شهريور ۱۴۰۰ ,17 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۷
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
پایان قدرت نمائی 7 سوداگر مرگ در جنوب شرق کشور/ باند بزرگ قاچاق شیر خشک منهدم شد
 
سردار احمد طاهری از دستگیری هفت سوداگر مرگ در درگیری پلیس با قاچاقچیان مواد مخدر و انهدام باند بزرگ قاچاق شیر خشک در جنوب شرق کشور خبر داد.
سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: شب گذشته پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های ایرانشهر و سراوان، طی 2 عملیات جداگانه و موفقیت آمیز و پس از درگیری چند ساعته با 2 تیم از یک باند بزرگ قاچاق مواد افیونی ضمن دستگیری هفت سوداگر مرگ در مجموع یک تن و سی و یک کیلو  و هشتصد گرم تریاک را کشف کردند.

وی ادامه داد: در این 2 عملیات سه دستگاه پژو 405 توقیف و سه قبضه سلاح کلاش به همراه 140 فشنگ جنگی کشف شد.

توقیف تریلی حامل 75 تن شیر خشک قاچاق

طاهری اضافه کرد: در عملیاتی دیگر ماموران انتظامی ایرانشهر یک باند بزرگ قاچاق و ترانزیت شیر خشک را به خارج از کشور منهدم کردند و  دستگاه تریلی حامل 75 تن شیر خشک قاچاق به ارزش 30 میلیارد ریال توقیف شد، در این رابطه سه فرد متخلف دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.

قاچاقچی جیوه دستگیر شد


وی اضافه کرد: در عملیات مشترک ماموران پلیس امنیت عمومی و اداره اطلاعات سراوان فردی قاچاقچی که در منزل خود اقدام به دپوی مقادیری قابل توجه فلز جیوه قاچاق کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اضافه کرد: در بازرسی از منزل این فرد علاوه بر کشف یک قبضه سلاح جنگی کلاشینکف به همراه چهار تیغه خشاب و 91 فشنگ جنگی مربوطه، 414 کیلوگرم جیوه قاچاق با کاربرد در ساخت لوازم پزشکی، دندانپزشکی و لوازم الکترونیکی به ارزش 20 میلیارد ریال کشف شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۴۱۳۲


ارسال