دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ,29 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۸
شانتاژهای یحیی گل‌محمدی کار دست یک هوادار داد؛
تجمع هواداران پرسپولیس برای اخراج رسول‌پناه با یک بازداشتی!/ پای چندین میلیارد پول در میان است + عکس
 
صبح امروز تعدادی از هواداران پرسپولیس با تجمع مقابل ساختمان این باشگاه اعتراض خودشان را نسبت به اتفاقات حاشیه‌ای چند روز اخیر اعلام کردند.
به گزارش عصرهامون به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ تعدادی پرسپولیسی از ساعت ده امروز طبق قرار قبلی خود در فضای مجازی، مقابل باشگاه پرسپولیس گرد هم جمع شدند. آن ها خواستار اخراج مهدی رسول‌پناه از هیئت مدیره باشگاه و حمایت مدیران پرسپولیس از یحیی گل محمدی بودند.

در جریان تجمع امروز، برخی از هواداران موجب ایجاد سروصدا و مزاحمت برای همسایگان شدند که این مساله پس از حضور عوامل نیروی انتظامی و دخالت آن‌ها با دستگیری یکی از هواداران همراه شد. هیچ‌یک از مدیران باشگاه حاضر به گفتگو با معترضان پرسپولیسی نبودند. آن ها قصد داشتند به مقابل وزارت ورزش نیز بروند که متفرق کردن از سوی نیروی انتظامی، مانع از این اتفاق شد.
 

در کنفرانس خبری پس از شهرآورد پایتخت سرمربی تیم پرسپولیس با اولتیماتومی 48 ساعته به وزیر ورزش و جوانان مدعی شده بود که درصورت ادامه فعالیت مهدی رسول‌پناه در هیأت‌مدیره باشگاه پرسپولیس، این تیم را ترک کرده است. این‌گونه رفتارها توسط یحیی گل‌محمدی مسبوق به سابقه بوده و پیش از آغاز دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا در قطر نیز چنین اعتراض‌های عجیبی توسط وی رسانه‌ای شده بود.

گفته می‌شود یکی از دلایل اصلی ادامه حضور رسول‌پناه در هیئت مدیره، بدهی باشگاه پرسپولیس به او است. رسول‌پناه که در زمان سرپرستی در باشگاه پرسپولیس مطالبات برانکو و دستیارانش را پرداخت و پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس را باز کرد، برای پرداخت آخرین قسط مطالبات برانکو، مبلغی را به‌عنوان قرض‌الحسنه به باشگاه پرسپولیس قرض داد و حالا برای جدایی از این باشگاه، باید مطالبات او به طور کامل پرداخت شود.
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۴۱۵۳


ارسال