دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ ,18 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۷
معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر:
امنیت و آرامش روستاییان و عشایر با بیمه اجتماعی محقق می شود
 
علی شعبانی به ضرورت تداوم خدمات بیمه سلامت به نیازمندان و افراد کم درآمد تاکید کرد و گفت: بیمه ها از خدماتی هستند که امنیت معیشتی، سلامت و عزت خانواده ها را تامین می کند که فرد نیازمند وابسته به سایرین نباشد.
به گزارش عصرهامون علی شعبانی، معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره، بیمه را یکی از خدمات ارزشمند نظام برشمرد و بیان کرد: این مسئله برای همه اقشار به ویژه قشر نیازمند و کم درآمد مهم و ضروری است.

وی افزود: بیمه ها از خدماتی هستند که امنیت معیشتی، سلامت و عزت خانواده ها را تامین کرده تا فرد نیازمند وابسته به سایرین نباشد.

شعبانی با اشاره به شرایط اقتصادی و معیشتی فعلی مردم، خواستار همکاری جمعی ادارات و دست اندرکاران برای گسترش فراگیر بیمه شد تا جایی که هیچ خانواده ای در ایرانشهر خارج از پوشش و حمایت بیمه ها نماند.

وی بر اطلاع رسانی فراگیر در جامعه هدف، تلاش بیش تر دستگاه های اجرایی، در نظر گرفتن مشوق برای کارگزاران، اتخاذ ساز و کارهای مناسب برای توسعه فعالیت های بیمه روستاییان و عشایر ایرانشهر تاکید کرد.

به گفته معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر، رسالت صندوق توسعه بیمه روستاییان و عشایر، ارائه خدمات بیمه اجتماعی در جهت کاهش فقر و محرومیت، توسعه اقتصادی بخش کشاورزی، روستایی، عشایری وحمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه در راستای گسترش عدالت اجتماعی است.

وی تصریح کرد: ارائه خدمات جهت ماندگاری روستاییان و مهاجرت معکوس، بالا بردن سطح زندگی روستاییان، عشایر و کاهش اختلاف طبقاتی و پیشگیری از حاشیه نشینی و... از دیگر اهداف صندوق بیمه است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۴۱۶۱


ارسال