سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ,19 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۸
سرپرست دفتر تبلیغات شعبه جنوب شرق کشور:
مسابقه کتابخوانی ویژه ایام فاطمیه برگزار می شود
 
حجت الاسلام ایوب میرخانی گفت: مسابقه کتابخوانی ویژه ایام فاطمیه با محوریت کتاب "حضرت فاطمه (س) الگویی برای همه" برگزار می شود.
به گزارش عصرهامون حجت الاسلام ایوب میرخانی، سرپرست دفتر تبلیغات شعبه جنوب شرق کشور در گفت و گو با خبرنگار پهره گفت: با فرا رسیدن ایام شهادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) و با هدف ترویج مکتب بانوی بزرگوار دو عالم این مرکز به برگزاری مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب "حضرت فاطمه (س) الگویی برای همه" نوشته سید محمد ضیاآبادی اقدام کرده است‌.

وی افزود: مخاطبان می‌توانند برای تهیه کتاب به کتاب فروشی های معتبر مراجعه کنند و یا با مراجعه به سایت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور به آدرس، jdte.ir فایل pdf آن را تهیه و در مسابقه شرکت کنند و از جوایز نفیسی که در نظر گرفته شده، بهره‌مند شوند.

سرپرست دفتر تبلیغات شعبه جنوب شرق کشور تصریح کرد: حضرت فاطمه زهرا (س) كامل ترین و برترین الگو برای زنان جهان اسلام به شمار می رود كه امروز نیاز است امت های اسلامی به ویژه زنان و دختران در همه امور از زهد، تقوا و عبادت گرفته تا همسرداری، ولایت پذیری و ایثارگری از این بانوی بزرگوار درس بگیرند.

وی عنوان کرد: تاکنون هیچ زنی به پای حضرت زهرای مرضیه (س) نرسیده است، چرا كه این بانوی بزرگوار با عمر كوتاه خود، آثار و بركات زیادی را برای همه زمان ها به یادگار گذاشته است‌.

میرخانی خاطرنشان کرد: آیات، روایات و سوره های قرآنی به ویژه سوره كوثر گواه عظمت حضرت فاطمه (س) است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۴۱۶۳


ارسال