دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ,1 March 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۰
با همکاری گروه جهادی شهید محمد حکیمی نژاد انجام شد؛
توزیع 2 هزار بسته معیشتی اهدایی ستاد فرمان اجرایی امام (ره) به جنوب سیستان و بلوچستان
 
2 هزار بسته معیشتی اهدایی ستاد فرمان اجرایی امام (ره) به جنوب سیستان و بلوچستان با همکاری گروه جهادی شهید محمد حکیمی نژاد توزیع شد.
به گزارش عصرهامون، فرامرز حکیمی نژاد، مسئول گروه جهادی شهید محمد حکیمی نژاد در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران از آغاز توزیع 2 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا در جنوب استان از سوی این ستاد خبر داد و بیان کرد: بسته‌های معیشتی تحت عنوان "رزمایش همدلی و احسان"  اهدایی از ستاد فرمان اجرایی امام (ره) در شهرهای پلان، راسک، نیکشهر، کنارک، سرباز، قصرقند و آشار توزیع شد.
 
وی با اشاره به ارزش 150 هزار تومانی هر بسته افزود: بسته ها با همکاری گروه جهادی شهید محمد حکیمی نژاد بین اقشار کم درآمد در حال توزیع است و تلاش داریم با همکاری سپاه و بسیج به دست نیازمندان واقعی برسد.
 
مسئول گروه جهادی با اشاره به شناسایی خانواده‌های نیازمند و کسانی که معیشت آنان به واسطه شیوع کرونا آسیب دیده است، تصریح کرد: این بسته‌های حمایتی با کمک 24 گروه جهادی، خیریه‌ها، فعالان اجتماعی و سمن‌ها بین خانوارهایی که از قبل شناسایی شده‌اند در شهرهای جنوب استان توزیع خواهدشد.
 
وی با اشاره به برنامه‌ریزی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) برای کمک به نیازمندان گفت: این ستاد از ابتدای سال تاکنون چندین مرحله در حوزه های مختلف مثل توزیع بسته های ارزاق، توزیع بسته‌های بهداشت، تهیه جهیزیه و کمک مالی و... در سراسر کشور و استان انجام دادند.
 
حکیمی نژاد خاطرنشان کرد: حفظ حرمت و شأن خانواده‌هایی که این بسته‌ها را دریافت می‌کنند از اولویت های مهم و اساسی ما است و تلاش می کنیم این بسته‌های معیشتی در همه نقاط به ویژه مناطق محروم و کمتر برخوردار توزیع شود.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۴۲۲۱


ارسال