دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ,1 March 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
محمد جواد سجادی گفت: هدف آمریکا از دادن واکسن خارجی این بود که می خواست مردم ایران را موش آزمایشگاهی خود قرار دهد، اما تدابیر و سخنان هوشمندانه و حکیمانه مقام معظم رهبری باعث شد تا دسیسه ها و فتنه آنان بر ملا شود.
به گزارش عصرهامون محمد جواد سجادی، کارشناس سیاسی در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: در دوران چهل ساله انقلاب بیشترین دسیسه ها و ترفندها را از سوی دشمنان نظام داشتیم و اکنون جای تعجب دارد که انگلیس، آمریکا و فرانسه برای دادن واکسن به کشور ما احساس دلسوزی می کنند، در حالی که بیش ترین خباثت ها و جنایت ها از سوی این ها در ایران انجام گرفته است.

وی افزود: در یک دوره زمانی فرانسه دارویی وارد ایران کرد که نتیجه واردات آن نیز لطمه به سلامت و جان مردم بود.

این کارشناس سیاسی تصریح کرد: زمانی آلمان دارویی را کشف می کند جهت انجام آزمایش های بالینی به ایران ارسال می کند تا روی ملت آن تست شود، نتیجه ای که از اقدامات کشورهای اروپایی بر علیه کشورمان می توانیم بگیریم این است که آن ها به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستند.

وی اضافه کرد: کشورهای اروپایی به جای این که به دنبال گره گشایی مشکلات ملت ایران هستند، باید به اصلاح وضعیت مملکت خود فکر کنند و اقدامی انجام دهند.

سجادی با بیان اين که آمریکا از نظر آمار تلفات بیماری کرونا در دنیا در صدر جدول است، گفت: در واقع این ها در مقابل رسانه ها با چهره‌ مظلوم نمایی حاضر می شوند و جالب تر این که آنان در همین رسانه های مزدورشان می گویند ایران نمی گذارد ما به ملتش کمک کنیم، در حالی که پشت نقاب صدای مظلومیت شان دست ظالم گونه و خونخوار گونه شان آشکار و هویدا است.

این کارشناس سیاسی عنوان کرد: هدف آمریکا از دادن واکسن خارجی این بود که می خواست مردم ایران را موش آزمایشگاهی خود قرار دهد، اما تدابیر و سخنان هوشمندانه و حکیمانه، مدبرانه مقام معظم رهبری باعث شد تا دسیسه ها و فتنه ای آنان بر ملا و نقش بر آب شود.

وی خاطرنشان کرد: کارنامه دولت خبیث آمریکا بر علیه ایران مواردی چون ترور انسان ها، افزایش تهدیدها و تحریم ها چیزی دیگری را در بر نداشته است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۴۲۹۵


ارسال