دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ,1 March 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۹
تداوم همدلی مومنانه در ایام فاطمیه؛
طبخ و توزیع 1700 پرس غذای گرم در زاهدان
 
احمد شاهرودی فرمانده حوزه مقاومت کربلا شهرستان زاهدان از طبخ و توزیع 1700 پرس غذای گرم در ایام فاطمیه توسط پایگاه مقاومت بسیج ابوذر غفاری خبر داد.
به گزارش عصرهامون، سرگرد پاسدار احمد شاهرودی فرمانده حوزه مقاومت بسیج کربلا سپاه زاهدان در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد: همزمان با ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) هزار و هفتصد پرس غذای گرم توسط بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج ابوذر غفاری طبخ و در تداوم کمک های مومنانه بین عزاداران توزیع شد.

وی افزود: پخت این غذا به دلیل شیوع ویروس کرونا با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی انجام شد و بین خانواده های آسیب دیده از این بیماری و مردم عزادار توزیع شد.

وی خاطرنشان کرد: توزیع این میزان غذای گرم در راستای لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی و با مشارکت و کمک‌های مردمی و خیران مبنی بر رفتار همدلانه و کمک مومنانه انجام شده است.

شاهرودی ادامه داد: امسال با توجه به شیوع کرونا ، کمک های مومنانه در قالب اقدامات مختلف در دستور کار بسیج قرار دارد و در این راستا در مناسبت های مختلف بسته های کمک معیشتی، بسته های غذایی و اقلام بهداشتی تهیه و در بین نیازمندان توزیع شده و اینگونه اقدامات ارزشمند و خداپسندانه ادامه دارد.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۴۲۹۶


ارسال