دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ,1 March 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۶
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید چمران نگور مطرح کرد:
طرح "شهید سلیمانی" عامل وحدت دستگاه ها برای حفظ سلامت مردم/ بازدید تیم سلامت محله محور بسیج نگور از اصناف نوبندیان
 
هادی حسینی گفت: طرح شهید سلیمانی عامل وحدت و هماهنگی دستگاه ها برای حفظ سلامت مردم است.
به گزارش عصرهامون، هادی حسینی؛ فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید چمران نگور در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: مهمترین وظیفه حافظان محله محور سلامت بالابردن اطلاعات عمومی مردم ومشارکت دادن آن‌ها درزمینه مقابله باشیوع ویروس کرونا وقطع زنجیره انتقال است.
 
وی افزود: تیم محله محور سلامت حوزه مقاومت بسیج شهید چمران نگور و مرکز سلامت بهداشت و درمان نوبندیان در قالب طرح شهید سلیمانی از اصناف بازار تجاری نوبندیان به صورت سرزده بازدید به عمل آوردند.
 
فرمانده حوزه مقاومت نگور با اشاره به تیم های نظارتی تصریح کرد: در سطح هر پایگاه مقاومت بسیج سه تیم نظارتی، مراقبتی و حمایتی برای مقابله با کرونا تشکیل شده است؛ تیم‌های نظارتی وظیفه آموزش و نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سطح شهر و اصناف را برعهده دارند.
 
وی با اشاره به تاکید اصناف و بازاریان نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی در رابطه با بیماری کرونا گفت: کلیه صنف ها مشتریان را برای ارائه خدمات مجاب به رعایت پروتکل های بهداشتی، علی الخصوص ماسک زدن می کنند
 
حسینی ادامه داد: تیم‌های حمایتی نیز با همکاری پایگاه‌های مقاومت و مساجد محلات در خصوص تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی در بین آسیب دیدگان کرونا فعالیت می‌کنند.
 
وی خاطرنشان کرد: طرح سردار شهید سلیمانی با یک هماهنگی، همکاری و هم افزایی  بین دستگاه های متولی برای حفظ و ارتقاء سلامت مردم انجام شد و وظیفه همه خدمتگزاری خوب برای مردم است و در این راه باید با تمامی ظرفیت های موجود بحران بیماری کرونا را مدیریت کنیم.

انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۴۳۰۰


ارسال