دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ,1 March 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۳
سردار پاکپور:
رفع محرومیت‌های سیستان و بلوچستان نیازمند برنامه‌ریزی بلند مدت و کار جدی است
 
سردار پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:رفع محرومیت‌های سیستان و بلوچستان نیازمند برنامه‌ریزی بلند مدت و کار جدی است
به گزارش عصرهامون، آیت‌الله مصطفی محامی نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان در دیدار سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به موقعیت حساس سیستان‌وبلوچستان در منطقه خواستار سرمایه‌گذاری ویژه در حوزه‌های اقتصادی و فرهنگی استان شد.

امام جمعه زاهدان ادامه داد: تشویق بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در سیستان و بلوچستان و همچنین پایه‌ریزی فعالیت‌های فرهنگی در استان از دیگر اقدامات مورد نیاز در سیستان‌وبلوچستان است.

محامی بیان داشت: علی رغم تمام رسیدگی‌ها، محرومیت در سیستان‌وبلوچستان همچنان باقی است و مردم در شرایط سخت معیشتی قرار دارند که انتظار داریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچون گذشته برای حل مشکلات و پرکردن خلأها نقش‌آفرینی کند.

سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز دراین دیدار وضعیت خاص سیستان‌و‌بلوچستان را نیازمند توجهی خاص دانست و افزود: عملکرد مقطعی و هزینه‌های پراکنده راه به جایی نخواهد برد و رفع محرومیت‌ها در استان برنامه‌ریزی بلند مدت و کار جدی نیاز دارد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۴۳۱۰


ارسال