جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ ,26 February 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۹
با هدف افزایش ایمنی محورها انجام شد؛
خط کشی افزون برهزار کیلومتر از محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان
 
ایوب کرد، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: با هدف افزایش ایمنی محورها و هدایت صحیح وسائط نقلیه افزون برهزار کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان خط کشی شد.
ایوب کرد در گفت وگو با عصرهامون از اجرای عملیات خط کشی یک هزار و 81 کیلومتر از محورهای مواصلاتی این استان در 10ماهه سال جاری خبر دادو بیان کرد: این اقدام با هدف افزایش ایمنی محورها، هدایت صحیح وسائط نقلیه و آگاهی دادن به کاربران جاده بخصوص در شب، تفکیک باندهای رفت و برگشت و کاهش میزان سوانح رانندگی انجام شد.

وی افزود: این میزان خط کشی با استفاده از توان اکیپ های امانی اداره کل انجام شده است به طوری که صرفه جویی بیش از 30 میلیارد ریالی را به همراه داشته است.

این مقام مسئول رنگ آمیزی تعداد یک هزار و 130 نیوجرسی، اجرا شیار لرزاننده به طول 506کیلومتر، تعمیر و نصب تعداد 330 چراغ چشمک زن سولار و فلش های جهت نما سولار را از دیگر اقدامات این اداره کل به منظور افزایش ایمنی کاربران جاده ای عنوان کرد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اذعان کرد: همچنین نیروهای اداره ایمنی، ترافیک و حریم راه های این اداره کل در این مدت اقدام به اجرا و نصب 177 عدد گاردریل، ساخت 124 متر مربع تابلو اطلاعاتی و کیلومتر شمار، ساخت تعداد 72 پايه هاي تابلو و چراغ چشمك زن به منظور ارتقای ایمنی کابران جاده ای کرده اند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۴۳۲۱


ارسال