جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ ,26 February 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۰
در تداوم رزمایش همدلی و مواسات انجام شد؛
کمک 196 میلیون تومانی برق منطقه ای سیستان و بلوچستان به دانش آموزان نیازمند
 
علیرضا پرنده مطلق گفت: در راستای رزمایش همدلی و مواسات برق منطقه ای سیستان و بلوچستان 196 میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند استان کمک کرد.
علیرضا پرنده مطلق مدیرعامل برق منطقه ای سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: در پی فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر کمک مومنانه و مواسات و همدلی با نیازمندان شرکت برق منطقه ای سیستان و بلوچستان در حوزه آموزش و پرورش اقدام به کمک مومنانه کرد.

وی ادامه داد: بر این اساس کمک هایی آموزش و پرورش شهرستان زابل (دبستان پسرانه و دخترانه آیندگان) به ارزش روز 17 میلیون تومان اعطا شد.

این مقام مسئول تصریح کرد: همچنین 104 میلیون تومان کمک هم به آموزش و پرورش سراوان از سوی این شرکت صورت گرفت.

مدیرعامل برق منطقه ای سیستان و بلوچستان اظهار کرد: همکاران برق منطقه ای هم به صورت شخصی اقدام به جمع آوری کمک برای دانش آموزان دبستان آیندگان کردند که این اقلام شامل لوازم التحریر و کفش به ارزش پنج میلیون تومان بود.

پرنده مطلق ادامه داد: همچنین با مشارکت کارکنان شرکت مدیریت شبکه برق ایران حدود 70 میلیون تومان به دانش آموزان بخش کیشکور کمک شده است.

وی اظهار کرد: با شیوع کرونا و کمبود لوازم پزشکی 200 دست گان (لباس ویژه کادر درمان) به بخش کرونای بیمارستان امام علی (ع) زاهدان اهدا شد.

مدیرعامل برق منطقه ای سیستان و بلوچستان اظهار کرد: همچنین با توجه به وقوع آتش سوزی در منزل یکی از کارکنان برق منطقه ای، همکاران 19 میلیون تومان به وی کمک کردند.

پرنده مطلق عنوان کرد: در سیل سال گذشته نیز حدود 100 میلیون تومان با کمک همکاران برق منطقه ای استان و چند شرکت دیگر از صنعت برق (مانند مدیریت شبکه، مازندران، تهران و...) جمع آوری شد.

انتهای پیام/
 
 
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۴۳۳۳


ارسال