پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ ,25 February 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۹
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان چابهار خبر داد:
ویزیت رایگان 239 نفر از روستائیان چابهار و کنارک توسط کاروان سلامت/ خدمات دارویی به ارزش 276 میلیون ریال تحویل داده شد
 
عبدالستار چاکرزهی گفت: کاروان سلامت جمعیت هلال احمر چابهار 239 نفر از اهالی روستاهای گوادری شم این شهرستان و روستای عزیزآباد و غریب آباد کنارک را ویزیت رایگان کردند.
به گزارش عصرهامون، عبدالستار چاکرزهی؛ معاون مدیرعامل و رییس جمعیت هلال احمر شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و لازمه مقابله با آن برای حفظ سلامتی مردم، کاروان سلامت جمعیت هلال احمر چابهار در روستای گوادری شم این شهرستان و روستای عزیزآباد و غریب آباد کنارک اعزام و مستقر شد.

وی افزود: این کاروان با هدف کمک به رفع مشکلات بهداشتی و سلامت مردم نیازمند و محروم منطقه، اقدام به ویزیت رایگان 239 نفر از اهالی این روستاها را انجام دادند.

وی گفت: با توجه به نیاز منطقه در این کاروان سلامت پزشک، پیراپزشک، پرستار و کارشناس تغذیه برای پایش سلامت، درمان و ارائه مشاوره های بهداشتی حضور داشتند.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان چابهار ادامه داد: در این برنامه درمانی پزشکان علاوه بر ویزیت مردم، برای کمک بیشتر در راستای رفع محرومیت ها داروی مورد نیاز بیماران را به طور رایگان به آنها تحویل دادند.

وی اضافه کرد: ارزش داروهایی که  به بیماران نیازمند توسط کاروان سلامت جمعیت هلال احمر چابهار تحویل داده شد، بیش از ۲۷۶ میلیون ریال بود.

چاکرزهی خاطر نشان کرد: ارائه آموزش‌های مبنی بر استفاده از تغذیه سالم و راه‌های مقابله با بیماری کرونا از دیگر خدمات این کاروان سلامت بوده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۴۳۹۷


ارسال