سه شنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ ,21 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
مهدی صدرایی نسب از پلمپ و غیر فعال سازی یک باب آرایشگاه مردانه و ۲ باب اغذیه فروشی توسط واحد سلامت محیط و کار مرکز بهداشت ایرانشهر خبر داد.
به گزارش عصرهامون مهدی صدرایی نسب، رئیس مرکز بهداشت ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره گفت: یک باب آرایشگاه مردانه و ۲ باب اغذیه فروشی توسط واحد سلامت محیط و کار به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در این شهرستان پلمپ و غیر فعال شدند.

وی افزود: کلیه واحدهای صنفی موظف به رعایت موازین بهداشتی از جمله استفاده از ماسک بوده و ارائه خدمات به مشتریان بدون ماسک، مطابق با مصوبه جلسه ستاد مقابله با کرونا ایرانشهر خلاف مقررات محسوب شده و واحدهای صنفی بی تفاوت نسبت به این قانون پلمپ و غیر فعال می شوند.

رئیس مرکز بهداشت ایرانشهر تصریح کرد: با واحدهای صنفی متخلف که دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند و سبب تهدید سلامت شهروندان شوند، بدون هیچ گونه اغماض و با جدیت تمام برخورد خواهد شد.

وی عنوان کرد: شهروندان عزیز در راستای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا از رفت و آمد های غیر ضروری در سطح شهر خود داری کنند، توصیه‌های بهداشتی را رعایت و در صورت علامت‌ دار شدن به مراکز بهداشتی و درمانی مراجعه کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۴۳۹۸


ارسال