يکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ,7 March 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۹
سرپرست اکیپ راهداری رسالت سراوان عنوان کرد:
اجرای عملیات تسطیح و رگلاژ 935 کیلومتر از راه های روستایی و فرعی در سراوان
 
احمد بارک زهی گفت: 935کیلومتر از محورهای فرعی و روستایی شهرستان های سراوان، سیب و سوران و مهرستان در سال جاری به منظور تسهیل در تردد وسائط نقلیه و افزایش ایمنی مسافران توسط نیروهای این اکیپ موج تراشی، تسطیح و رگلاژ شد.
 احمد بارک زهی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، با بیان اینکه راهداران تمام توان و تجهیزات خود را جهت ایمن سازی و بهسازی جاده های منطقه بکار گرفته اند تا ایمنی در مسیرها ارتقاء و تصادفات کاهش یابد، افزود: نیروهای این اکیپ در سال جاری علاوه بر موج تراشی، تسطیح و رگلاژ محورها اقدام به اجرای عملیات روکش آسفالت افزون بر 72 کیلومتر از راه ها و لکه گیری و درزگیری 15 هزار و 880 متر مربع از مسیرهای تحت پوشش نمودند.

وی لایروبی دهانه پل و مرمت ابنیه فنی به تعداد 310 دستگاه، ترمیم دریواسیون دهانه پل ها، لایروبی، پاکسازی قنوها، ابنیه فنی به حجم سه هزار و 600 متر مکعب را از دیگر اقدامات اکیپ راهداری رسالت در سال جاری عنوان کرد.

سرپرست اکیپ راهداری رسالت سراوان گفت: همچنین از دیگر اقدامات این اکیپ در سال جاری می توان به بازسازی و راه اندازی 22 دستگاه ماشین آلات راهداری، بازگشایی 2 محور و اجرای طرح ارتقای کیفیت راهداری در قالب اجرای فوگسیل – رگلاژی و سیلکت 73 کیلومتر از راه های تحت پوشش، ترمیم، لکه گیری و خط کشی محورها و همچنین تعمیر و آماده سازی 25 دستگاه ماشین آلات راهداری اشاره کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۴۴۱۵


ارسال