يکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ,7 March 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۳
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چابهار خبر داد:
سوخت رسانی بدون وقفه به مردم جنوب سیستان و بلوچستان/ 245هزار خانوار برای دریافت سهمیه گاز و نفت زمستان ثبت نام کرده اند
 
سید کاظم اسد از ثبت نام بیش از ۲۴۵ هزار خانوار در طرح توزیع الکترونیکی نفت و گاز مایع در جنوب استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
به گزارش عصرهامون، سید کاظم اسد؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: از ابتدای شروع طرح با برنامه ریزی های مدون و با بهره گیری و بسیج تمامی امکانات شرکت، ضمن اطلاع رسانی مناسب تمامی مشترکین نفت سفید، گاز مایع ثبت نام کردند.
 
وی ادامه داد: مصرف کنندگان نفتگاز که شامل ماشین آلات کشاورزی، دامداری ها، صنایع کوچک و نیز تمامی مصرف کنندگان نفت گاز و نفت سفید منطقه که مصرف ماهانه آنها کمتر از شش هزار لیتر بوده اند در جامعه آماری ثبت نام کنندگان قرار گرفتند.
 
وی گفت: با تلاش همکاران منطقه و نیروهای اعزامی از سایر مناطق تاکنون ۲۴۵ هزار خانوار موفق به ثبت نام شده اند.

مدیر منطقه چابهار از تایید ثبت نام بیش از ۲۲۵ خانوار ثبت نام شده خبر داد و تصریح کرد: از ۲۸۲ هزار خانوار در جنوب استان طبق آخرین سرشماری انجام شده ۲۲۵ خانوار ثبت نام خود را تکمیل کردند که حجم گسترده خانوارهای ثبت نام شده نشان از تلاش گسترده منطقه در راستای اجرایی نمودن طرح مذکور دارد.
 
وی افزود: همه خانوارهایی که تاکنون اطلاعات کارت بانکی آنها در سایت جدید تجارت آسان ثبت شده است میتوانند سهمیه خود را از فروشندگی های محل سکونت خود و طبق سهمیه های اعلامی و با نرخ مصوب دریافت کنند.
 
اسد اذعان کرد: از کل ثبت نام های انجام شده تا کنون ۲۰ درصد تراکنش ها از طریق کارت بانکی انجام شده است.
 
وی با بیان اینکه سوخت رسانی بدون وقفه و تامین خواسته ها و نیازهای به حق مردم در منطقه در حال انجام است خاطر نشان کرد: این تلاش زنجیره ای به هم پیوسته از بخش های مختلف ستادی، عملیاتی ، مجاری عرضه، شرکت های موزع و ناوگان حمل و نقل منطقه است.
 
مدیر منطقه چابهار گفت: ثبت نام خانوارها با توجه به حجم وسیع کار و گستردگی جغرافیایی منطقه همکاران بسیاری با مساعدت مدیران ستادی و مناطق تربت حیدریه و سبزوار مساعدت و همکاری کردند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۴۴۱۸


ارسال