دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ,1 March 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۷
مدیر بازارچه های مرزی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
راه اندازی نمایشگاه 2 سالانه در بازارچه مرزی میرجاوه برای اولین بار/ صادرات و واردات در سیستان و بلوچستان رونق می گیرد
 
مبین علی میر گفت: برای اولین بار نمایشگاه 2 سالانه در بازارچه مرزی میرجاوه راه اندازی شده است.
مبین علی میر، مدیر بازارچه های مرزی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: برای اولین بار نمایشگاه 2 سالانه در بازارچه مرزی میرجاوه راه اندازی شده است.

وی ادامه داد: این نمایشگاه توسط بخش خصوصی و تاجران استان های یزد و کرمان و دیگر استان ها در زمینه صنعت ساختمان، کاشی و سرامیک، لوازم خانگی و مواد غذایی راه اندازی شده است.

این مقام مسئول تصریح کرد: ایجاد این نمایشگاه زمینه را برای فروش بیشتر محصولات کاشی و سرامیک، لوازم خانگی و مواد غذایی از نقاط مختلف کشور فراهم می کند و تاجران پاکستانی هم برای خرید می توانند با مراجعه به این نمایشگاه از خرید بهتر بودن صرف هزینه و وقت و سفر به مرکز کشور بهره مند شوند.  

مدیر بازارچه های مرزی سیستان و بلوچستان بیان کرد: راه اندازی نمایشگاه در بازارچه های مرزی سیستان و بلوچستان برای اولین بار است که انجام شده و نوید بخش روزهای خوش در آینده برای افزایش صادرات و بهره گیری از ظرفیت بازارچه ها در توسعه اشتغال منطقه است.

وی ادامه داد: با کاهش نرخ ارز، زمینه برای صادرات و واردات کالا توسط پیله وران سیستان و بلوچستان انجام می شود و تعهدات ارزی هم برای آن ها به صفر می رسد.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۴۴۵۳


ارسال