پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ ,25 February 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۰
مدیرکل کانون پرورش فکری سیستان و بلوچستان مطرح کرد؛
اجرای ۹۰۰ برنامه دهه فجر ویژه کودکان و نوجوانان در سیستان و بلوچستان
 
معصومه هادی گفت: بیش از ۹۰۰ برنامه همزمان با دهه فجر ویژه کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان برگزار می شود.
به گزارش عصرهامون؛ معصومه هادی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان در نشست با اصحاب رسانه که پیش از ظهر امروز به مناسبت دهه فجر برگزار شد، بیان کرد: با هدف تبیین و ترویج آرمان های انقلاب اسلامی و به منظور بصیرت افزایی و برجسته سازی نقش مردم در عرصه های مختلف برنامه هایی با رویکرد مجازی در دستور کار قرار گرفته است.

وی ادامه داد: بسترسازی برای آشنایی کودک و نوجوان نسبت به انقلاب اسلامی، روایت گری در خصوص پیروزی انقلاب توسط نسل امروز و انتقال هنرمندانه مباحث از دیگر رویکردهای این کانون در اجرای برنامه های دهه فجر است.

به گفته این مقام مسئول، بخشی از برنامه ها به معرفی شخصیت های انقلاب و مفاهیم فرهنگی با زبان های خارجی اختصاص دارد تا افرادی که با زبان فارسی آشنایی ندارند نسبت به بزرگان انقلاب شناخت پیدا کنند.

وی اضافه کرد: برگزاری ویژه برنامه "نور علی نور" به منظور رونمایی از آثار هنری، پوستر تصویرگری چهره بنیان گذار انقلاب معرفی شخصیت امام خمینی (ره) با تولید محتوا در فضای مجازی، معرفی کتاب های انقلابی و برپایی جشنواره بومی و محلی از جمله مهم ترین برنامه های این ایام است.

هادی، برگزاری جشنواره طراحی پوستر با محوریت حمایت از تولیدات ملی، نشست های تخصصی انجمن های شعر، قصه، نمایش، عکاسی، سرود و بازخوانی نواها و سرودهای انقلابی توسط نوجوانان، اجرای برنامه های تیم سیار در مناطق حاشیه شهر و رژه کتابخانه سیار را از دیگر برنامه های دهه فجر اعلام کرد.

وی با اشاره به افزایش استفاده کودکان و نوجوانان از فضای مجازی، اظهار کرد: به منظور پیشگیری از آسیب های شبکه های مجازی، برنامه هایی طراحی شده تا کودکان و نوجوانان در اوقات فراغتشان از آن بهره مند شوند و به سراغ دیگر برنامه ها نروند، آموزش هایی نیز در قالب قصه گویی در این رابطه به آن ها ارائه می شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۴۴۸۴


ارسال